The sims 2

autor: meohii
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★★★ Newbie

Dzień Dobry,

Ktoś wie gdzie mogę dostaćThe Sims 2? Wiem, że można było dostać kod na ts2, ale ja wtedy nie miałem dostępu do komputera.

Wiadomość 1 z 2 (245 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: The sims 2

Community Manager (retired)

Witaj @meohii

 

Rzeczywiście grę The Sims 2 Ultimate Collection można było dostać na Origin za darmo, lecz promocja ta miała miejsce w 2014 roku Oops Jeśli w tym czasie nie przypisano gry do konta EA, nie ma możliwości, aby ponownie skorzystać z tej okazji.

 

Obawiam się również, że na ten moment znalezienie The Sims 2 w ofercie sprzedażowej jest niezwykle trudne Frown Dystrybucja gry na platformie Origin została zakończona, więc jedyną opcją jest zakup u sprzedawców pośrednich, jednak należy pamiętać, że zakup z nieautoryzowanych źródeł zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem.

 

Pozdrawiam!

 

 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (243 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: The sims 2

Community Manager (retired)

Witaj @meohii

 

Rzeczywiście grę The Sims 2 Ultimate Collection można było dostać na Origin za darmo, lecz promocja ta miała miejsce w 2014 roku Oops Jeśli w tym czasie nie przypisano gry do konta EA, nie ma możliwości, aby ponownie skorzystać z tej okazji.

 

Obawiam się również, że na ten moment znalezienie The Sims 2 w ofercie sprzedażowej jest niezwykle trudne Frown Dystrybucja gry na platformie Origin została zakończona, więc jedyną opcją jest zakup u sprzedawców pośrednich, jednak należy pamiętać, że zakup z nieautoryzowanych źródeł zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem.

 

Pozdrawiam!

 

 

Wiadomość 2 z 2 (244 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem