The Sims 3 nie działa po aktualizacji Origin

autor: sleepwalking96
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

The Sims 3 nie działa po aktualizacji Origin

★★★ Newbie

Hej!
Już jakiś czas temu, po aktualizacji Origin, The Sims 3 nie chcą mi się w ogóle włączyć. Po włożeniu płytki pojawia się ekran startu Simsów, klikam "GRAJ" i przekierowuje mnie do Origina. Nic się nie dzieje. W originie również klikam "Graj" przy The Sims 3 i ponownie przekierowuje mnie na ekran startu Simsów. I tak w kółko. Nie dzieje się kompletnie nic.
Dodam jeszcze, że na Originie przy zainstalowanych simsach cały czas Czas w grze wynosi "poniżej godziny" (a nie grałam w ogóle), a Ostatnio grane wskazuje zawsze datę, w której próbuję włączyć grę.
Nie wiem o co chodzi, odinstalowywałam origina już parę razy i nic to nie dało; to samo z aktualizacjami. Próbowałam już wszystkiego co znalazłam, z opcją "Napraw" na czele.. Jestem bezradna więc przychodzę do was, może ktoś wie, co mam zrobić? Bo nie uśmiecha mi się fakt, że dałam tyle pieniędzy za grę, w którą teraz nie mogę nawet pograć.

Wiadomość 1 z 2 (1 598 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: The Sims 3 nie działa po aktualizacji Origin

Witaj.

 

Proponuję odinstalować wszystkie dodatki lecz jeżeli boisz się o swoje rodziny, skopiuj zawartość folderu Dokumenty -> Electronic Arts -> The Sims 3 -> Saves i umieść gdzieś na dysku. Odinstaluj dodatki. Później naciśnij na ikonkę podstawowych The Sims 3 i wejdź do zakładki "Aktualizacje gry". Tym razem, aktualizacja powinna być już dostępna. Instalujesz aktualizacje. Później możesz zainstalować z powrotem wszystkie dodatki. Jednak, pamiętaj, że po każdym dodatku czy akcesoriach instalujesz od razu aktualizacja, czyli dodatek + aktualizacja, dodatek + aktualizacja, itd

 

Jeśli to nie zadziała zostają opcje:

1. Odinstalować i zainstalować nowy orgin ze strony

2. Wykonać czysty rozruch JAK

3. Wyczyścić pamięć podręczna JAK

Wyżej wymienione też nie pomogły:

4. Odinstalować grę 

5. Pobrać program CCleaner i przeskanować rejestr

6. Pobrać nowe sterowniki do karty graficznej ze strony producenta (nie z płyty)


 

Wiadomość 2 z 2 (1 591 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem