The Sims 3 nie chce się uruchomić ze względu na licencję gry

autor: TimTimBob
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

The Sims 3 nie chce się uruchomić ze względu na licencję gry

★★★ Newbie

Witam,

7 czerwca 2017 roku naszła mnie ochota na zagranie w The Sims 3.

Po instalacji wszystko było ok, updaty się pobrały. Było jak w bajce. Po kliknięciu GRAJ w Origin, otworzyła mi się typowo "simsowa" apka, typu manager dodatków itd. Kliknąłem Graj. Ni z tąd, ni z owąd wyskoczyło mi okienko od EA. Podaję treść okienka: Nie można aktywować gry The Sims 3 na tym komputerze za pomocą wybranego Konta EA. Odszukaj klucz aktywacyjny i aktywuj swoją grę za pomocą swojego Konta EA. Na dole widnieje przycisk Wprowadź klucz produktu który kompletnie nie reaguje.

Pomimo tego komunikatu, ciąglę mam tą grę w bibliotece Origin, a więc licencja na koncie chyba ciągle jest.

No i nie wiem co teraz zrobić. Pomóżcie mi kochani forumowicze, bo tylko do was mogę się skierować.

Pozdrawiam.

Wiadomość 1 z 2 (337 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: The Sims 3 nie chce się uruchomić ze względu na licencję gry

Community Manager (retired)

Cześć @TimTimBob

 

Myślę, że nasi drodzy forumowicze bardzo chętnie by pomogli, ale niestety nie mają dostępu do informacji z naszej bazy danych - w przeciwieństwie do doradców z centrum pomocy EA. Jak już sam zauważyłeś, może być to problem związany z licencją, ale żeby potwierdzić tę informację, ktoś musiałby dokładnie sprawdzić Twoje konto EA w naszym systemie.

 

Dlatego prosiłabym, abyś skontaktował się telefonicznie z naszym centrum pomocy technicznej. Polecam założyć sprawę na stronie EA Help i poprosić o oddzwonienie.

 

Pozdrawiam i trzymam kciuki, aby sprawa została szybko wyjaśniona Fingers crossed

Wiadomość 2 z 2 (323 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem