The Sims 3 na płytce i brak napędu w laptopie

autor: zuylaskovy
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

The Sims 3 na płytce i brak napędu w laptopie

★★★ Newbie

Mam TS3. Na płycie. Kodu nie zgubiłam, tu jest wszystko ok. Przynajmniej dotychczas było. Bo miałam zainstalowaną grę na komputerze, wsadzałam płytę i grałam. Tylko że kupiłam nowy komputer. Który nie ma napędu na płyty. No i nijak "starym sposobem" się nie da. Poszukałam, poczytałam... Mam konto na  EA i na Orgin, założone mniej więcej w tym samym czasie co kupiłam TS3. Nigdy go nie używałam, prócz założenia właśnie wtedy. Teraz je odkopałam, ale się okazuje, że moich simsów nie ma w mojej bibliotece. Jak wpisuję kod to mi pokazuje, że jest wykorzystany. Co mam zrobić?

Wiadomość 1 z 3 (4 150 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: The Sims 3 na płytce i brak napędu w laptopie

Community Manager (retired)

Cześć @zuylaskovy

 

Oczywiście z gry będziesz mogła korzystać na komputerze bez napędu CD-ROM, gdyż Origin pozwala na pobranie cyfrowej wersji gry Standard smile Jednak jak już sama zauważyłaś, najpierw trzeba znaleźć konto na którym został wykorzystany kod i tutaj najlepszym rozwiązaniem będzie kontakt z naszym centrum pomocy technicznej. Nasi doradcy będą w stanie szybko namierzyć właściwe konto po kodzie aktywacyjnym i postarają się odzyskać do niego dostęp, tak abyś mogła cieszyć się z gry na nowym sprzęcie Wink

 

W tym artykule znajdziesz przydatne wskazówki odnośnie kontaktu z naszym centrum pomocy.

 

Pozdrawiam!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (4 233 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: The Sims 3 na płytce i brak napędu w laptopie

Community Manager (retired)

Cześć @zuylaskovy

 

Oczywiście z gry będziesz mogła korzystać na komputerze bez napędu CD-ROM, gdyż Origin pozwala na pobranie cyfrowej wersji gry Standard smile Jednak jak już sama zauważyłaś, najpierw trzeba znaleźć konto na którym został wykorzystany kod i tutaj najlepszym rozwiązaniem będzie kontakt z naszym centrum pomocy technicznej. Nasi doradcy będą w stanie szybko namierzyć właściwe konto po kodzie aktywacyjnym i postarają się odzyskać do niego dostęp, tak abyś mogła cieszyć się z gry na nowym sprzęcie Wink

 

W tym artykule znajdziesz przydatne wskazówki odnośnie kontaktu z naszym centrum pomocy.

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 2 z 3 (4 234 wyświetleń)

Dot.: The Sims 3 na płytce i brak napędu w laptopie

★★★ Newbie

Witam serdecznie mam ten sam problem. Jak mogę∟ odzyskać dostęp do gry? mam swój kod w pudelku z płytą ale tak jak u osoby wyżej wpisując ten kod wyskakuje informacja że jest on już wykorzystany. Prawdo podobnie konto moje poprzednie wygasło a ja juz nawet nie pamiętam adresu email. Mam tylko id i hasło. 

Wiadomość 3 z 3 (2 522 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem