Dot.: The Sims 2 - Znikające objekty

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

The Sims 2 - Znikające objekty

★★★ Newbie

WItam.

Mam problem z grą The Sims 2 Ultimate Collection. Sprawa wygląda następująco.

Z początku grało się normalnie, nie było żadnych problemów. Po zakupie samochodu na podjazd po jakimś czasie zniknął.

Myślałem, że został skradziony, ale okazało się, że dalej tam jest tylko stał się niewidzialny. Następnie to samo stało się z kanapą.

Simowie normalnie mogą z niej korzystać, ale nie da się jej usunąć ani na nią kliknąć. Czy jest jakiś sposób aby to naprawić nie tracąc postępów w grze?

Żadnych modów nie instalowałem, gra jest oryginalna.

Wiadomość 1 z 4 (2 377 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: The Sims 2 - Znikające objekty

Community Manager (retired)

@BuLL3T93 Witaj!

 

W kwestii znikających obiektów w grze, zerknij proszę do tego wątku gdzie moja koleżanka @EA_Ataashi podała instrukcję jak dobrać ustawienia graficzne itp. pod nowsze systemy operacyjne, aby gra Sims 2 działała optymalnie. Dodatkowo sprawdź proszę wersję sterownika grafiki jaką posiadasz, gdyż możliwe, że jest nowsza wersja poprawiająca problemy z wyświetlaniem obiektów/tekstur.

 

Jeśli opisany problem nadal będzie występować, prześlij nam proszę raport DXDIAG do Twojej odpowiedzi. Powodzenia! Fingers crossed

Wiadomość 2 z 4 (2 368 wyświetleń)

Dot.: The Sims 2 - Znikające objekty

★★★ Newbie

Niestety nie pomogło. Sterownik graficzny aktualny. W załączniku plik dxdiag.

Wiadomość 3 z 4 (2 356 wyświetleń)

Dot.: The Sims 2 - Znikające objekty

Community Manager (retired)
 
Spróbuj jeszcze skorzystać z konsoli i kodu "moveobjects on", celem przesunięcia przedmiotów: 
 
  1. Otwórz okno konsoli Ctrl+⇧ Shift+C.
  2. Wpisz moveobjects on  i wejdź w tryb kupowania/budowania
  3. Przesuń obiekt w inne miejsce
  4. Wyłącz tryb wpisując w konsole moveobjects off

Niestety z racji faktu, iż gra nie jest już wspierana, pewne rozwiązania błędów czy też glitchy zaproponowali twórcy tzw. modyfikacji do gry Sims 2, w tego typu problemach możesz wyszukać rozwiązania w postaci modu o nazwie Stuck Object Remover z tej oto strony. Jednak z racji tego, iż modyfikację są tworzone przez graczy, wspomniane pliki/modyfikacje pobierasz na własną odpowiedzialność!

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 4 z 4 (2 342 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem