THE SIMS 3 ( PROBLEM Z ZAMÓWIENIEM)

autor: calliethesims
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

THE SIMS 3 ( PROBLEM Z ZAMÓWIENIEM)

★★ Novice
Mam problem, chciałam zakupić The Sims 3, lecz nie mam takiej możliwości ponieważ pisze mi że mam już w kolekcji, co jest niemożliwe bo nigdy nie instalowalam The Sims 3 na moim komputerze, tym bardziej na Origin. Proszę o pomoc.
Wiadomość 1 z 3 (254 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: THE SIMS 3 ( PROBLEM Z ZAMÓWIENIEM)

Community Manager

Hej @calliethesims

 

Jeżeli podczas przeglądania gier w sklepie pojawia Ci się komunikat, iż dany produkt znajduje się w kolekcji to kiedyś klucz od danej gry musiał zostać przypisany do Twojego konta. Mogło zostać to wykonane poprzez stronę The Sims 3, stronę Origin, lub przez sam program. Czasami do dodatków z serii The Sims 3, była dodawana podstawowa wersja gry, dlatego na przykład w przypadku kupienia płytowej wersji dodatku "Zwierzaki" na Twoim koncie pojawi się również podstawowa wersja gry. 

 

Nie przedłużając Standard smile

 

Jeżeli masz pewność, że jesteś na swoim koncie i jest na nim poprawne ID/adres email, zaloguj się do programu Origin, pobierz The Sims 3 i ciesz się grą Standard smile

 

Jeżeli pojawią się jakiekolwiek wątpliwości odnośnie Twojego konta, skontaktuj się z nami telefonicznie

Wiadomość 2 z 3 (245 wyświetleń)

Dot.: THE SIMS 3 ( PROBLEM Z ZAMÓWIENIEM)

★★★ Pro

Witam,

 

Jeżeli nadal nie widzisz gry w swojej bibliotece gier otwórz opcję "FILTRUJ - prawy górny róg programu Origin w zakładce "Moja biblioteka gier"" i zaznacz opcję "Ukryte gry". Możliwe, że przez przypadek gra znalazła się właśnie w tej kategorii. 

 

Pozdrawiam,

Sebastian

Wiadomość 3 z 3 (230 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem