Dot.: The sims 3 utracona zawartość

autor: EA_Ataashi
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Sims 3 Nie wyświetla się dodatek

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Cześć
W programie startu the sims 3 nie wyświetla mi się dodatek Zwierzaki, inne dodatki które mam pojawiają się tak jak powinny. Wcześniej dodatek wyświetlał się i działał poprawnie. Z dnia na dzień zniknął z programu, a w Origin jest podpisany jako zainstalowany.

Edit: dziś (22.05) nie wyświetlają się jeszcze Zostań gwiazdą i Nie z tego świata.

Wiadomość 1 z 4 (1 864 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Sims 3 Nie wyświetla się dodatek

Community Manager (retired)

Cześć @_MissPanic87

 

W takiej sytuacji warto, aby jeden z naszych doradców dokładnie sprawdził Twoje konto Standard smile Jednak w tym celu musisz skontaktować się z naszym centrum pomocy telefonicznie, aby najpierw dokonać jego weryfikacji.

 

To nic trudnego ani strasznego Wink Najlepiej, jeśli zapoznasz się z TYM WPISEM i poprosisz o kontakt telefoniczny.

 

Powodzenia i mam nadzieję, że sprawa zostanie szybko wyjaśniona Fingers crossed

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (2 525 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Sims 3 Nie wyświetla się dodatek

Community Manager (retired)

Cześć @_MissPanic87

 

W takiej sytuacji warto, aby jeden z naszych doradców dokładnie sprawdził Twoje konto Standard smile Jednak w tym celu musisz skontaktować się z naszym centrum pomocy telefonicznie, aby najpierw dokonać jego weryfikacji.

 

To nic trudnego ani strasznego Wink Najlepiej, jeśli zapoznasz się z TYM WPISEM i poprosisz o kontakt telefoniczny.

 

Powodzenia i mam nadzieję, że sprawa zostanie szybko wyjaśniona Fingers crossed

Wiadomość 2 z 4 (2 526 wyświetleń)

The sims 3 utracona zawartość

★★★ Newbie

Brak zawartości w the sims 3. Witam, zainstalowałam na originie 2 dodatki : zostań gwiazda i studenckie zycie. Na origin mam, ze pakiety są zainstalowane jednak w grze ich nie ma. Wchodzą w zakłatkę pakiety i dodatki w programie startu simsow tez ich nie ma, a byly. Co mam zrobić?

Wiadomość 3 z 4 (1 792 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: The sims 3 utracona zawartość

Community Manager (retired)

Cześć @mila667

 

Pozwoliłam sobie przenieść Twój wpis do odpowiedniego działu i połączyłam go z podobnym tematem.

 

W przypadku problemu z brakującymi dodatkami do The Sims 3, zalecam kontakt telefoniczny z naszym centrum pomocy technicznej. Nami doradcy bardzo chętnie Ci pomogą po weryfikacji konta Standard smile

 

Pozdrawiam i trzymam kciuki za szybkie załatwienie sprawy Fingers crossed

Wiadomość 4 z 4 (1 778 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem