SIms 3 on Windows 10

autor: nevir99
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

SIms 3 on Windows 10

★★★★★ Newbie

Witam, mam problem z instalacją gry. Kilka lat temu zakupiłem pudełkową wersję gry The Sims 3. Niestety, czas mija, gra została odinstalowana i zapomniana przeze mnie. Teraz moje pytanie. Czy jest jakaś szansa na zainstalowanie tej gry (na pudełku pisze, że max Windows 7) na Windowsie 10? Może to głupie pytanie, ale nie za bardzo się znam i bardzo proszę o pomoc. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za każdą odpowiedź.

Wiadomość 1 z 5 (17 700 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: SIms 3 on Windows 10

Community Manager (retired)

Witaj @nevir99

 

Mam dobre wieści! Standard smile Jak najbardziej możesz korzystać z gry The Sims 3 w systemie Windows 10.

 

Co prawda nie jest to decydowany system do odtwarzania tej produkcji, jednak zawsze możesz uruchomić grę w trybie zgodności, np. z Windows Vista (Service Pack 1).

 

Aby tego dokonać, musisz odnaleźć plik o nazwie Sims3Launcher.exe (lokalizacja: Program Files (x86) -> Origin Games -> The Sims 3 -> Game -> Bin). następnie kliknij na niego prawym przyciskiem myszki, wybierz Właściwości, a potem Zgodność.

 

Zaznacz okienko Uruchom w trybie zgodności dla i wybierz odpowiednią wersję systemu z listy. Nie zapomnij zapisać ustawień!

 

Taka operacja powinna pozwolić Ci cieszyć się The Sims 3 również na najnowszym systemie Windows Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 5 (20 539 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: SIms 3 on Windows 10

Hej.

Owszem gra może zostać zainstalowana na nowszym systemie. Gdy gra miała premierę, Windows 10 nie był jeszcze wydane co jest powodem opisu na pudełku.

W razie jakichkolwiek problemów możesz poprosić o pomoc na tym forum. Standard smile

Miłego grania!

Wiadomość 2 z 5 (17 687 wyświetleń)

Dot.: SIms 3 on Windows 10

Community Manager (retired)

Witaj @nevir99

 

Mam dobre wieści! Standard smile Jak najbardziej możesz korzystać z gry The Sims 3 w systemie Windows 10.

 

Co prawda nie jest to decydowany system do odtwarzania tej produkcji, jednak zawsze możesz uruchomić grę w trybie zgodności, np. z Windows Vista (Service Pack 1).

 

Aby tego dokonać, musisz odnaleźć plik o nazwie Sims3Launcher.exe (lokalizacja: Program Files (x86) -> Origin Games -> The Sims 3 -> Game -> Bin). następnie kliknij na niego prawym przyciskiem myszki, wybierz Właściwości, a potem Zgodność.

 

Zaznacz okienko Uruchom w trybie zgodności dla i wybierz odpowiednią wersję systemu z listy. Nie zapomnij zapisać ustawień!

 

Taka operacja powinna pozwolić Ci cieszyć się The Sims 3 również na najnowszym systemie Windows Standard smile

Wiadomość 3 z 5 (20 540 wyświetleń)

Dot.: SIms 3 on Windows 10

★★★★★ Newbie
Dziękuję, odpowiedź bardzo pomocna :--)
Wiadomość 4 z 5 (17 679 wyświetleń)

Dot.: SIms 3 on Windows 10

★★★ Newbie
@EA_Ataashi Witam, wiem że wątek stary, ale mam właśnie windowsa 10 i problem z uruchomieniem gry The Sims3. W prawdzie gra z ISO ale to chyba bez różnicy. Mianowicie, gra ładuje mi się do pierwszej "strony", gdzie są opcje "graj", "odinstaluj", "wyjdź". I o ile dwie ostatnie opcje działają, tak opcja "graj" kompletnie nie odpowiada. Kiedy tylko kliknę w tą ikonę, wszystko sie wyłącza. Próbowalam trybów zgodności i za pomocą administratora, nic z tego, czy jest jeszcze jakis inny sposób?
Wiadomość 5 z 5 (10 821 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem