Ponowna instalacja gry The Sims 3

autor: Dekupjotek
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Ponowna instalacja gry The Sims 3

★★★★★ Newbie

Pomocy!

Na laptopie zainstalowałam The Sims 3 (w 2014 roku). Musiałam mieć reset systemu, a później już nie instalowałam ponownie. Miałam cztery dodatki do gry. Rok później w październiku kupiłam The Sims 4. Teraz mam nowy komputer i chciałam trochę pograć, ale jak wiadomo kod z opakowania można użyć tylko raz. Niestety nie pamiętam e-mail'a na którym zakładałam konto EA, ponieważ teraz mam inne. Nie wiem co zrobić. Czy już więcej nie będę mogła zagrać w The Sims 3?

Wiadomość 1 z 2 (348 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Ponowna instalacja gry The Sims 3

Community Manager (retired)

Witaj @Dekupjotek

 

Jeśli posiadasz kod aktywacyjny do gry, to nie musisz się martwić, że straciłaś do niej dostęp na zawsze Standard smile Prosiłabym jednak, abyś skontaktowała się telefonicznie z naszym centrum pomocy. Tylko nasi doradcy będą w stanie odnaleźć właściwe konto, jeśli podasz im wykorzystany wcześniej kod, dlatego pamiętaj, aby podczas kontaktu mieć go pod ręką Wink

 

Polecam zamówić rozmowę z naszym centrum poprzez stronę EA Help - dzięki temu unikniesz wszelkich kosztów kontaktu.

 

Pozdrawiam i trzymam kciuki, aby sprawa została szybko rozwiązana Fingers crossed

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (382 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Ponowna instalacja gry The Sims 3

Community Manager (retired)

Witaj @Dekupjotek

 

Jeśli posiadasz kod aktywacyjny do gry, to nie musisz się martwić, że straciłaś do niej dostęp na zawsze Standard smile Prosiłabym jednak, abyś skontaktowała się telefonicznie z naszym centrum pomocy. Tylko nasi doradcy będą w stanie odnaleźć właściwe konto, jeśli podasz im wykorzystany wcześniej kod, dlatego pamiętaj, aby podczas kontaktu mieć go pod ręką Wink

 

Polecam zamówić rozmowę z naszym centrum poprzez stronę EA Help - dzięki temu unikniesz wszelkich kosztów kontaktu.

 

Pozdrawiam i trzymam kciuki, aby sprawa została szybko rozwiązana Fingers crossed

Wiadomość 2 z 2 (383 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem