Dot.: Odzyskanie gry lub odzyskanie kodu do gry.

autor: Revan2000s
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Odzyskanie gry lub odzyskanie kodu do gry.

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Dzień dobry,

 

Mam problem zapomniałam e-maila i hasła do konta w Originie,założyłam je 2 lata temu na tym koncie mam grę The Sims 3. Nie znając e-maila i hasła do starego konta załozyłam nowe. Na tym nowym chciałam zainstalowac simsy jednak wyskakuje mi komunikat 'kod produktu został zrealizowany". Bardzo by mi zależało abym miała dostęp do tej gry oraz chciałabym aby ta gra była na e-mailu z ktorego pisze. Proszę o szybką interwencje.  Kod produktu: <usunięto>   POZDRAWIAM.

Wiadomość 1 z 6 (7 581 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Odzyskanie gry lub odzyskanie kodu do gry.

Hej.

Aby otrzymać możliwość dostania się na swoje konto Origin, na którym zakupiona została gra skontaktuj się z doradcą EA. Wytłumacz mu swój problem podając kod produktu.

Dzięki niemu doradca łatwiej będzie mógł zlokalizować Twoje konto i oddać Ci do niego pełny dostęp.

Jak skontaktować się z doradcą EA?

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 6 (8 114 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Odzyskanie gry lub odzyskanie kodu do gry.

Hej.

Aby otrzymać możliwość dostania się na swoje konto Origin, na którym zakupiona została gra skontaktuj się z doradcą EA. Wytłumacz mu swój problem podając kod produktu.

Dzięki niemu doradca łatwiej będzie mógł zlokalizować Twoje konto i oddać Ci do niego pełny dostęp.

Jak skontaktować się z doradcą EA?

Wiadomość 2 z 6 (8 115 wyświetleń)

Dot.: Odzyskanie gry lub odzyskanie kodu do gry.

★★★ Newbie

A będzie mógł mi tą grę przenieś na te konto co mam aktualnie? Ponieważ do tamtego konta nie znam e-maila ani hasła.

Wiadomość 3 z 6 (7 564 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Odzyskanie gry lub odzyskanie kodu do gry.

Przenoszenie gry na inne konto nie będzie konieczne. Doradca pomoże odzyskać Ci dostęp do starego konta.

Wiadomość 4 z 6 (7 556 wyświetleń)

Dot.: Odzyskanie gry lub odzyskanie kodu do gry.

★★★ Newbie

Okej dzięki za informacje a wiesz może w jaki sposób mogę się z nimi skontaktować?

 

Wiadomość 5 z 6 (7 550 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Odzyskanie gry lub odzyskanie kodu do gry.

Wyjaśniłem to już kilka wiadomości wcześniej Standard smile

Przejrzyj dokładnie cały wątek.

Wiadomość 6 z 6 (7 543 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem