Dot.: Odinstalowałam podstawe The Sims 3. Jak teraz pozbyć sie dodatków? [Window

autor: EA_Ataashi
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Odinstalowałam podstawe The Sims 3. Jak teraz pozbyć sie dodatków? [Windows 10]

★★★ Newbie

Witam, chciałam pozbyć się całej gry The Sims 3 razem z licznymi dodatkami ze swojego komputera.
Postanowiłam odinstalować grę The Sims 3 z myślą, że razem z nią usuną się również wszystkie dodatki jak Studenckie Życie, Nowoczesny Apartament i wiele innych. Gra TS3 odinstalowała się bez problemu natomiast wszystkie dodatki do gry pozostały na moim komputerze. Postanowiłam odinstalować je pojedynczo, jednak za każdym razem gdy podejmowałam próbę pojawiał się komunikat, który załączyłam w załączniku.

Jest sposób aby odinstalować ręcznie wszystkie dodatki do The Sims 3? Bardzo proszę o pomoc.

Wiadomość 1 z 2 (304 wyświetleń)

Dot.: Odinstalowałam podstawe The Sims 3. Jak teraz pozbyć sie dodatków? [Window

Community Manager (retired)

Witaj @agzzlex

 

Wskazany przez Ciebie błąd zwykle wskazuje na brak uprawnień administratora koniecznych do wykonania danej operacji. Spróbuj nadać swojemu kontu uprawnienia administratora, jeśli jeszcze ich nie posiada, i upewnij się, że Origin również został uruchomiony jako administrator przy próbie odinstalowania dodatków.

 

https://help.ea.com/pl-pl/help/pc/how-do-i-run-a-program-or-a-game-as-an-administrator/

 

Również wyczyść pamięć podręczną na platformie Origin.

 

Jeśli problem nadal będzie występował, prześlij nam raport bądź szczegóły błędu.

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 2 z 2 (298 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem