Nie mogę uruchomić gry po aktualizacji z Origina.

autor: maja12546
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Nie mogę uruchomić gry po aktualizacji z Origina.

★★★ Newbie

Witam,
po zainstalowaniu najnowszej aktualizacji The Sims 3 przez Origina gra nie chce się włączyć. Po kliknięciu "play" włącza się Origin i tak w kółko. Próbowałam ponowną instalację, czysty rozruch komputera, czyściłam pamięć podręczną, skanowałam Ccleanerem (wszystko polecone w podobnym wątku), dalej nic. Mam aktualne sterowniki do karty graficznej. Mam w planach dzwonienie do pomocy Ea, ale może ktoś tutaj wie, jak to naprawić. 

Wiadomość 1 z 2 (1 561 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie mogę uruchomić gry po aktualizacji z Origina.

Community Manager (retired)

@maja12546 Hej!

 

Spróbuj na początek kroków zaproponowanych w tym wątku, powinny pomóc! Dodatkowo możesz uruchomić grę w trybie zgodności, np. z Windows Vista (Service Pack 1)

 

Aby tego dokonać, musisz odnaleźć plik o nazwie Sims3Launcher.exe (lokalizacja: Program Files (x86) -> Origin Games -> The Sims 3 -> Game -> Bin). następnie kliknij na niego prawym przyciskiem myszki, wybierz Właściwości, a potem Zgodność.

 

Zaznacz okienko Uruchom w trybie zgodności dla i wybierz odpowiednią wersję systemu z listy.

 

Jeśli opisany problem nadal będzie występować, prześlij nam proszę raport DXDIAG do Twojej odpowiedzi. Powodzenia! Fingers crossed

 

Wiadomość 2 z 2 (1 538 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem