Dot.: Mam problem z zainstalowaniem The Sims 3

autor: Revan2000s
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Mam problem z zainstalowaniem The Sims 3

★★★ Newbie

Kupiłam nowy komputer i kiedy próbuje zainstalować the sims 3 pojawia się komunikat, że kod został już zrealizowany.Nie raz instalowałm gry a pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło co mam zrobić?

Wiadomość 1 z 6 (532 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mam problem z zainstalowaniem The Sims 3

[ Edytowane ]

Hej.

Czy posiadasz dodaną grę The Sims 3 do swojego konta Origin? Czy widzisz ją w swojej bibliotece gier?

Dodatkowo powiedz, czy masz pewność, że kupiona kopia gry The Sims 3 jest w pełni nowa, niewykorzystana wcześniej przez nikogo?

Wiadomość 2 z 6 (526 wyświetleń)

Dot.: Mam problem z zainstalowaniem The Sims 3

Community Manager

Hej @emiliaim

 

Przeniosłem Twój post na właściwe forum Standard smile

 

Tutaj znajdziesz artykuł poświęcony zagubionym grom. 

Wiadomość 3 z 6 (522 wyświetleń)

Dot.: Mam problem z zainstalowaniem The Sims 3

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

@Revan2000sNie mojej gry nie ma w bibliotece i tak instalowałam ją na poprzednim komputerze 

Wiadomość 4 z 6 (518 wyświetleń)

Dot.: Mam problem z zainstalowaniem The Sims 3

★★★ Newbie

@EA_Kuba Wogóle nie mogę zinstalować gry pojawia się ten komunikot o zrealizowyn kodzie ale mam nowo założone konto nie wiem co mom zrobic moze lepiej bedzie skontaktowac sie z EA 

Wiadomość 5 z 6 (516 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mam problem z zainstalowaniem The Sims 3

[ Edytowane ]

Jeśli gra była już instalowana na poprzednim sprzęcie bez użycia Origina, oznacza to, że posiadasz wersję, która nie potrzebuje do działania aplikacji Origin. W takim razie sugeruję skontaktować się bezpośrednio z doradcą EA.

Wiadomość 6 z 6 (511 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem