Gdy chce pobrać grę na nowy komputer i pobieram Orgin to moje kontwo wygasło!

autor: madziulka1666
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Gdy chce pobrać grę na nowy komputer i pobieram Orgin to moje kontwo wygasło!

★★★ Newbie

Mam nowy komputer. Na starym grałam w Simsy 3. Mam dodatek zwierzaki. Teraz gdy chcę je ściągnąć tą samą płytą (Podstawa Sims 3) i pobieram orgin to pisze konto wygasło. Postanowiłam założyć nowe z takim samy e-mailem oraz hasłem. Zmieniłam tylko ID. Gdy wpisuję kod wyskakuję komunikat:  Ten kod został już zrealizowany. Co robić? Chce grać w Simsy, a nie ma sensu kupować drugiej gry!

Wiadomość 1 z 2 (166 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gdy chce pobrać grę na nowy komputer i pobieram Orgin to moje kontwo wygas

Community Manager (retired)

Cześć @madziulka1666

 

Kody aktywacyjne do gier niestety są jednorazowego użytku, dlatego przy próbie przypisania gry do nowego konta za każdym razem otrzymasz komunikat, że kod został już wykorzystany. Również bardzo rzadko zdarza się, aby konto EA zostało dezaktywowane bez wiedzy właściciela Wink

 

Jednak nie musisz się martwić! W opisanej sytuacji najlepszym wyjściem będzie kontakt telefoniczny z naszym centrum pomocy. Pamiętaj tylko, aby podczas rozmowy mieć pod ręką wspominany kod aktywacyjny.

 

Trzymam kciuki, aby się udało Fingers crossed

Wiadomość 2 z 2 (155 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem