Dot.: Czy jest szansa na otrzymanie The Sims 2 ze wszystkimi dodatkami?

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Czy jest szansa na otrzymanie The Sims 2 ze wszystkimi dodatkami?

★★★ Newbie

Kiedyś kupiłem the sims 2, na płycie i teraz słyszałem, że mogę dostać wersję ze wszystkimi dodatkami, i chciałbym się dowiedzieć jak to zrobić.

Wiadomość 1 z 4 (748 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Czy jest szansa na otrzymanie The Sims 2 ze wszystkimi dodatkami?

Community Manager

Hej @thehero351

 

Parę lat temu faktycznie była promocja, która umożliwiała uzyskanie za darmo gry The Sims 2 wraz z dodatkami. Niestety ta promocja się już skończyła, nie ma możliwości również kupienia tej gry poprzez Origin. 

Wiadomość 2 z 4 (744 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Czy jest szansa na otrzymanie The Sims 2 ze wszystkimi dodatkami?

★★★★★ Newbie

Witam, 

Podłączam się do pytania, choć w trochę innej formie. Mam oryginalną płytę z kluczem, ale obecnie posiadam laptopa bez napędu CD/DVD. Czy w jakiś sposób, mogę pobrać od was The Sims 2 przez Origin i aktywować ją swoim kluczem z opakowania? Bo to tak naprawdę chodzi tylko o sam plik instalacyjny. A próbowałam robić obrazy płyt, ale przy aktualizacji, nie odczytywało mi CD4 z wirtualnego napędu co za tym idzie, instalacja nie była ukończona. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Wiadomość 3 z 4 (729 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Czy jest szansa na otrzymanie The Sims 2 ze wszystkimi dodatkami?

Community Manager (retired)

Cześć @AaroniaStone

 

Wydaje mi się, że sama posiadam gdzieś w domu oryginalną płytkę do The Sims 2... Ahhh, same dobre wspomnienia z dzieciństwa Thinking

 

Jednak biorąc pod uwagę fakt, że gra została wydana jeszcze przed wprowadzeniem platformy Origin, niektóre klucze mogą nie być rozpoznawane przez nasz system Oops A jak widać technologia idzie do przodu i napędy CD/DVD w niektórych urządzeniach stają się zbędne.

 

W takiej sytuacji, jeśli rzeczywiście masz w posiadaniu oryginalną kopię gry, polecam założyć sprawę na stronie EA Help z prośbą o kontakt telefoniczny zgodnie z informacją z TEGO WPISU. Przy uzupełnianiu formularza kontaktowego będziesz mieć możliwość dołączenia pliku do sprawy - wykonaj zdjęcie, na którym będzie widoczne opakowanie oraz ulotka z czytelnym kodem (na ulotce koniecznie dopisz datę zgłoszenia oraz Twój adres email) i załaduj je przed wysłaniem prośby o kontakt Wink

 

Niestety nie mogę obiecać, że gra na pewno zostanie przypisana do Twojego konta EA, jednak w opisanej przez Ciebie sytuacji warto spróbować Standard smile

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 4 z 4 (721 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem