mass effect 2 - import zapisów z mass effect 1

autor: Hanibal79r
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

mass effect 2 - import zapisów z mass effect 1

[ Edytowane ]
★ Novice

Wczoraj zamiesciłem moje pytanie do gry mass effect 2 ale dzis nigdzie go nie widzę ani tym bardziej żadnej odpowiedzi. Mam nadzieje że nie łamię w tym momencie jakiejś zasady ale nie pozostaje mi w tej sytuacji nic innego jak zamieścić pytanie powtórnie.. 

Niedawno zacząłem znowu grać w Mass Effect skonczyłem i chciałem kontynuować w ME 2. Problem w tym że (tak jak juz zdarzało się zanim zarządzanie mass effect przejął całkowicie origin)

ME 2 nie "widzi"stanów z mass effect 1. Poniewaz po niedawnej reinstalacji wszystkich gier nie kontynuowałem jeszcze gry w Mass Effect 2 nie było to zaskoczenie.

Zaskoczyło mnie natomiast ze origin przejmujac zarzadzanie Mass Effect zamiast definitywnie rozwiazać problem zabrał rozwiazanie. Kiedy wchodziłem do gry ME 2 bezpośrednio a nie przez origin z poziomu menu gry (jeszcze przed załadowaniem samej gry wybierając "Konfiguracje" i dalek kolejne opcje mogłem spowodować że po ponownym załadowaniu gra już "widziała" stany gry z ME 1 a ja mogłem kontynuwac. Obecnie nie mogę bo narzędzie kongiguracji nie jest dostępne. Żeby było smiesznie gra nadal twierdzi że narzędzie trzeba uruchomić bo nie widzi stanów z ME 1. Czy ktoś mógłby mi pomóc?

Wiadomość 1 z 2 (5 181 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: mass effect 2

Community Manager

Hej @Hanibal79r

 

Przeniosłem Twój post do Inne gry EA Standard smile

 

Aby przywrócić zapisane gry z pierwszej części Mass Effect, otwórz folder instalacji gry (domyślnie będzie to C:\Program Files (x86)\Origin Games\Mass Effect 2\), w folderze tym znajdziesz aplikację MassEffect2Config.exe. Po jej Uruchomieniu wybierz Save Games, a następnie Copy Mass Effect 1 Save Games

 

Spoiler
ME2.jpg

 

Następnie po uruchomieniu Mass Effect 2 i wybraniu nowej gry będziesz mieć możliwość zaimportowania swojej postaci z ME1 Standard smile.

 

Link

 

Powodzenia w walce ze Żniwiarzami ! :eahigh_file:

Wiadomość 2 z 2 (5 163 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem