Dot.: Mass Effect 2: DLC Lair of the Shadow Broker

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Mass Effect 2: DLC Lair of the Shadow Broker

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Posiadam Mass Effect 2 na Steamie (zarejestrowałem wszystkie kody otrzymane wraz z kupnem dzięki konta na social.bioware.com i mam także konto na Originie) i postanowiłem kupić DLC Lair of the Shadow Broker. Nie znalazłem jednak żadnej rubryki do kupienia punktów Bioware na social.bioware.com, a klikając w ,,Kup teraz" na social.bioware.com/page/Me2-dlc opcja ,,Kup za punkty Bioware" jest zwykłym obrazkiem nie odsyłającym do niczego. Nie mogę kupić punktów Bioware na Origin, ponieważ musiałbym mieć zakupiony Mass Effect 2 na Origin aby z koleji mieć możliwość zakupu DLC. Czy punkty Bioware na social.bioware.com zostały wycofane, a przy obu odpowiedziach: Jak mam w takim razie kupić DLC do Mass Effect 2? Proszę o szybką odpowiedź (najlepiej kupno kodu na social.bioware.com).

 

Wiadomość 1 z 2 (607 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Mass Effect 2: DLC Lair of the Shadow Broker

Community Manager (retired)

@TyranidRavener Witaj!

 

W przypadku strony https://social.bioware.com/page/me2-dlc przy ustawieniu języka polskiego, owy dodatek nie będzie dostępny z racji tego, iż nie jest on kompatybilny z polską wersją gry ME 2.  

 

Captu5456234.PNG

 

Jeśli jednak posiadasz wersję angielską gry z platformy Steam, możesz zmienić język na dole strony co umożliwi nabycie owego dodatku przez zakup 800 Bioware Points.

 

Captu545623434.PNG

 

Dodatkowo same punkty mogą być doładowane przez sklep Origin do Twojego konta EA, które również możesz wykorzystać w grach takich jak Dragon Age™: Początek czy Mass Effect 2 bez konieczności posiadania samej gry. Owe punkty można oczywiście wykorzystać też na samej stronie social.BioWare.com

 

Punkty Bioware - sklep Origin

 

Pozdrawiam! Nerd

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (837 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Mass Effect 2: DLC Lair of the Shadow Broker

Community Manager (retired)

@TyranidRavener Witaj!

 

W przypadku strony https://social.bioware.com/page/me2-dlc przy ustawieniu języka polskiego, owy dodatek nie będzie dostępny z racji tego, iż nie jest on kompatybilny z polską wersją gry ME 2.  

 

Captu5456234.PNG

 

Jeśli jednak posiadasz wersję angielską gry z platformy Steam, możesz zmienić język na dole strony co umożliwi nabycie owego dodatku przez zakup 800 Bioware Points.

 

Captu545623434.PNG

 

Dodatkowo same punkty mogą być doładowane przez sklep Origin do Twojego konta EA, które również możesz wykorzystać w grach takich jak Dragon Age™: Początek czy Mass Effect 2 bez konieczności posiadania samej gry. Owe punkty można oczywiście wykorzystać też na samej stronie social.BioWare.com

 

Punkty Bioware - sklep Origin

 

Pozdrawiam! Nerd

Wiadomość 2 z 2 (838 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem