Dot.: Web app

autor: DominikHockey19
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★★ Novice
Witam mam problem z aplikacją Web app do gry fifa18.Na waszej stronie pisze ,że osoby ,które założyły swój klub w UT przed 1 sierpnia 2017 dostaną dostęp do aplikacji Web app 20 września.Ja swój klub założyłem w grudniu 2016 i wcześniejszego fostepu do Web appu nie dostałem . Bardzo proszę o pomoc bo jest to dla mnie ważna sprawa,ponieważ zawsze handlowałem przed startem pełnej gry a teraz nie mam takiej możliwości.
Wiadomość 1 z 7 (476 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Web app

Tak, wszystko powinno być w porządku. Standard smile Restrykcja odnośnie pozytywnej historii konta tyczy się tylko wcześniejszego dostępu.

Zobacz w watku

Wiadomość 6 z 7 (565 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Web app

Hej.

Czy w poprzednią część gry grałeś na tej samej platformie?

Pamiętaj także, że konto nie mogło być nigdy w żaden sposób karane.

Wszystkie wymagania znajdziesz TUTAJ.

Wiadomość 2 z 7 (456 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Web app

[ Edytowane ]
★★ Novice
Tak cały czas gram na tej samej platformie w 17 nawet dzisiaj wchodziłem w FUT na konsoli. Czy moje konto było karane ? Wydaje mi sie ze nie.Zaden komunikat mi sie nie wyświetlił.Gdzies między kwietniem a majem pozwoliłem grać mojemu kuzynowi podczas mojej nieobecności . Powiedział ze pohandluje mi trochę przez co zarobi coinsy i faktycznie trochę ich nazbierał jak patrzalem wtedy na Web appie. Nie mówił mi ze dostał jakiś komunikat o karze ale nie mam pewności czy czegoś nie zrobił bo po powrocie mój stan coinsow wynosił wszędzie dokładnie 0.
Wiadomość 3 z 7 (453 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Web app

Prawdopodobnie Twój kuzyn zrobił coś wbrew przepisom w trakcie handlu. Wyczyszczenie konta z monet z pewnością oznacza karę i to spowodowało brak dostępu do aplikacji Web app.

Wiadomość 4 z 7 (442 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Web app

★★ Novice
Orientujesz sie czy po zakupie fify 18 i założeniu klubu bede mógł używać Web appu
Wiadomość 5 z 7 (437 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Web app

Tak, wszystko powinno być w porządku. Standard smile Restrykcja odnośnie pozytywnej historii konta tyczy się tylko wcześniejszego dostępu.

Wiadomość 6 z 7 (566 wyświetleń)

Dot.: Web app

★★ Novice
Dzięki za pomoc💪
Wiadomość 7 z 7 (429 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA