Instalacja FIFY 15 z płyty

autor: dzikborys
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Instalacja FIFY 15 z płyty

★★★ Newbie

Witam. 
Dzisiaj chciałem wrócić do gry w którą grałem dawniej - chodzi o grę FIFA 15.

Posiadam wersję pudełkową i jest pewien problem z instalacją. Aplikacja origin nie reaguje na płytę, tudzież na rozpoczęcie przeze mnie instalacji. 
W momencie w którym klikam przycisk "dalej" aplikacja origin powinna zacząć instalację gry, ale nie dzieje się nic.

Jest możliwość, że nowsza wersja aplikacji origin już nie obsługuje instalacji fify 15?

Jeśli jest jakaś możliwość zainstalowania gry z płyty zamiast pobierania (mam dość słabe łącze internetowe) to proszę o pomoc.

 

Dziękuję za uwagę.

Wiadomość 1 z 2 (925 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Instalacja FIFY 15 z płyty

Community Manager

Hej @dzikborys

 

Możliwe, że program Origin nie rozpoczyna instalacji z powodu uprawnień nadanych mu przez system bądź przez inny program na Twoim komputerze. Uruchom komputer w trybie czystego rozruchu, oraz upewnij się że program Origin nie jest blokowany przez kontrolę konta użytkownika. 

 

Spoiler

 

1. Całkowicie zamknij program Origin oraz grę (tak aby w menedżerze zadań nie był widoczny żaden proces związany z grą lub programem Origin)
2. W polu wyszukiwania wpisz "Kontrola konta"
3. Wybierz z listy "Zmień ustawienia kontroli konta użytkownika"
4. Przesuń suwak na samą górę następnie zatwierdź zmiany
5. Kliknij prawym przyciskiem myszy (PPM) na skrót od programu Origin na pulpicie, wybierz Właściwości i Otwórz lokalizację pliku
6. Kliknij PPM na zaznaczonym pliku i wybierz Uruchom jako administrator
7. Jeżeli pojawi się komunikat o wprowadzaniu zmian na dysku - koniecznie go zaakceptuj

 

 

Tutaj znajdziesz również artykuł na temat tego w jaki sposób zainstalować grę z płyty.

Wiadomość 2 z 2 (910 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA