Dot.: Fifa 14 problem klucz produktu

autor: EA_Ataashi
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Fifa 14 problem klucz produktu

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

mam orginalną grę Fifa 14 pudełko kod i wszytko było pięknie gdy podczas instalacji  mój kod został wykorzystany w załączniku jest ten kod nie wiem co zrobić 

 

Wiadomość 1 z 2 (719 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Fifa 14 problem klucz produktu

Community Manager (retired)

Witaj @pervertvampire

 

Na początku wybacz za późną reakcję z mojej strony Embarrassed Jednak już przechodzimy do sedna sprawy!

 

Jeśli nabyłeś grę już jakiś czas temu, to bardzo prawdopodobne, że w przeszłości przypisałeś kod do innego konta Origin. W przypadku, gdy nie pamiętasz czy utworzyłeś jakieś inne konto EA (a takie sytuacje zdarzają się dość często, możesz mi wierzyć), najlepiej jeśli skontaktujesz się telefonicznie z naszym centrum pomocy technicznej

 

Wystarczy, że podasz jednemu z naszych doradców kod aktywacyjny, a on z chęcią wyjaśni całą sytuację Standard smile

 

Pozdrawiam!

 

PS Usunęłam zdjęcie z widocznym kodem z Twojego posta - nie potrzebujemy takiej informacji na publicznym forum Wink

Wiadomość 2 z 2 (709 wyświetleń)
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA