Czy wyjdzie jeszcze kiedyś nowa fifa street ?

autor: adwo2412
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Czy wyjdzie jeszcze kiedyś nowa fifa street ?

★★ Newbie

Witam. Bardzo intryguje mnie czy wyjdzie jeszcze kiedykolwiek nowa Fifa Street. Jeśli takowa gra jest w jakiejkolwiek fazie produkcji to bym był szczęśliwy. Jeśli nie, to chciałbym przedstawić sprawę tej gry, gdyż wdrożenie jej do sprzedaży cieszyłoby się ogromnym zainteresowaniem oraz wieloma nabywcami. Fifa Street 2012 jest dla mnie grą niemalże idealną lecz nie da się w nią zagrać bez konsoli starszej generacji. Stąd nasuwa się pomysł nowej odsłony tejże gry. Gra posiadałaby wiele podobieństw względem poprzedniczki lecz z wieloma usprawnieniami (nowy silnik graficzny, wiele nowych trybów rozgrywki, tryb kariery z trasą po świecie, większość światowych drużyn footballowych, tryb podobny do Ultimate team ze zmianami) Liczę, że ten mail dotrze gdzieś gdzie zostanie przemyślana opinia na mojego maila. 

Wiadomość 1 z 2 (387 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Czy wyjdzie jeszcze kiedyś nowa fifa street ?

Hej.

Aktualnie nie ma żadnych oficjalnych informacji na temat serii Fifa Street. Od siebie mogę polecić obserwacje mediów społecznościowych EA, wtedy będziesz na bieżąco ze wszystkimi nowościami z serii.

Dodatkowo na pewno mogę powiedzieć, że warto czekać do następnej imprezy EA Play, być może wtedy usłyszymy coś o  Fifie Street.

Wiadomość 2 z 2 (379 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA