Nie działający DLC Dziedzictwo do Dragon Age II

autor: Kay93PL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Nie działający DLC Dziedzictwo do Dragon Age II

★ Novice

Mam problem z DLC Dziedzictwo. Dragon Age II kupiłam na Originie, po przejściu gry kupiłam także Dziedzictwo. Ściągnęło się, zainstalowało, problem w tym, że gra nie widzi dodatku. W zawartości do pobrania widnieje informacja : "numer wersji (brak dostępu) 1.0". Ściągnęłam patcha 1.04, jednak przy próbie instalacji wyskakuje błąd "Nie znaleziono Dragon Age II". Ponowna instalacja gry nic nie dała.
Próbowałam także z poziomu Originu naprawić grę, ale nie pomogło.

Wiadomość 1 z 5 (4 049 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Nie działający DLC Dziedzictwo do Dragon Age II

Community Manager (retired)

@Kay93PL Hej!

 

W momencie gdy dodatek został zakupiony przez Origin, wymaga on również autoryzacji poprzez zalogowanie się w samej grze - loginem oraz hasłem jakich używasz na Origin. Drugim obejściem jest próba ręcznej autoryzacji poprzez edycję pliku dodatku C:\Program Files\Origin Games\Dragon Age II\addins\[folder dodatku Legacy]  manifest.xml i tam znajdź:

 

MID="217" RequiresAuthorization="1">  i zmień na MID="217" RequiresAuthorization="0">   

 

Jeśli nie pomoże, potwierdź proszę czy korzystasz z wersji cyfrowej gry czy instalowałeś podstawę z płyty?

 

Powodzenia! Fingers crossed

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 5 (4 959 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Nie działający DLC Dziedzictwo do Dragon Age II

Witaj.

 

Wszystkie zakupione przez Ciebie DLC powinny być przypisane do konta BioWare. Zobacz, jak tam to wygląda: http://social.bioware.com/
Uruchom Dragon Age: Origins. W głównym menu zaloguj się na swoje konto. Potem wejdź w "Zawartość do pobrania" i sprawdź, czy na liście masz te DLC, które uprzednio zakupiłaś. Przy każdym z nim "zaptaszkuj" jego aktywność w grze. Powinien się wtedy pojawić pasek postępu, a sam dodatek ma się automatycznie ściągnąć.

 

Sprawdź też opcje:


1)naciśnij przycisk windows + R ( bądź w menu start wybierz uruchom) wpisz services.msc zatwierdzając enterem
2)odnajdź Dragon Age:Początek; aktualizator zawartości na liście usług
3)kliknij prawym i wybierz START
4)Jeśli nic się nie stanie, uruchom grę i sprawdź menu dodatków ponownie

Wiadomość 2 z 5 (4 029 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Nie działający DLC Dziedzictwo do Dragon Age II

Community Manager (retired)

@Kay93PL Hej!

 

W momencie gdy dodatek został zakupiony przez Origin, wymaga on również autoryzacji poprzez zalogowanie się w samej grze - loginem oraz hasłem jakich używasz na Origin. Drugim obejściem jest próba ręcznej autoryzacji poprzez edycję pliku dodatku C:\Program Files\Origin Games\Dragon Age II\addins\[folder dodatku Legacy]  manifest.xml i tam znajdź:

 

MID="217" RequiresAuthorization="1">  i zmień na MID="217" RequiresAuthorization="0">   

 

Jeśli nie pomoże, potwierdź proszę czy korzystasz z wersji cyfrowej gry czy instalowałeś podstawę z płyty?

 

Powodzenia! Fingers crossed

Wiadomość 3 z 5 (4 960 wyświetleń)

Dot.: Nie działający DLC Dziedzictwo do Dragon Age II

★ Novice

@EA_Odix     Bardzo Ci dziękuję, Twoja rada była pomocna i w końcu mogę zagrać w DLC. Tak jak pisałeś, okazało się, że w grze zalogowana byłam na inne konto EA, niż Origin i stąd występowały problemy.
Jeszcze raz dziękuję za rozwiązanie.  Heart

Wiadomość 4 z 5 (4 006 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Nie działający DLC Dziedzictwo do Dragon Age II

Community Manager (retired)

@Kay93PL 

 

Cieszę się, że mogłem pomóc! :eahigh_file: Pozdrawiam Cię serdecznie i miłego ogrywania dodatku! Nerd

Wiadomość 5 z 5 (3 998 wyświetleń)
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem