Dot.: Dragon age początek- DLC

autor: EA_Ataashi
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dragon age początek- DLC

★★★ Newbie

Mam problem, ponieważ pomimo tego, iż zakupiłem zawartość dodatkową z origina, po pobraniu nie widzę w ogóle tych dodatków, nawet w menu głównym w dodatkowych kampaniach, ani w zawartości do pobrania nie wyświetla się żaden z tych dodatków. Da początek i przebudzenie posiadam z pudełkowej wersji, wraz z dodatkami : Pakiet promocyjny Dragon Age: Początek i Kamienny wiezien. Resztę kupiłem na Originie.

 

Wiadomość 1 z 4 (979 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dragon age początek- DLC

Community Manager (retired)

Witaj @Noplx

 

Rzeczywiście zawartość dodatkowa do Dragon Age Początek, ze względu na odległą datę wydania gry, może sprawiać problemy Frown

 

Czy mogłabym zapytać, które DLC konkretnie zakupiłeś na Origin? Pytam, gdyż z tego co widzę zakup zawartości dodatkowej do DA Początek na naszej platformie jest dość... ograniczony oraz ma związek z nabyciem Bioware points Oops

 

Wszystko przez to, że gra została wydana jeszcze przed powstaniem Origin i większość plików instalacyjnych nadal można pobrać jedynie ze strony Bioware.

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz Standard smile

Wiadomość 2 z 4 (971 wyświetleń)

Dot.: Dragon age początek- DLC

★★ Novice

Ja mam wersję Ultimate i nie mogę pobrać pakietu promocyjnego (W skład pakietu wchodzą: Pierścień Pamięci, Talizman Dzikiego Wilka, Pas Naczelnika Gildii, Ognista Obrączka, Dalijski Pierścień Obietnicy, Klinga, Wiele Kieszeni Embri, Hełm Głębi, Lwia Łapa, Szczęśliwy Kamień, Znak Czuwania, Amulet Maga Wojny, Niegodziwa Przysięga, Łuk Bregana, Perła Namaszczonego, Pawęż Prawdziwego Króla, Zbroja Krwawego Smoka.)

 

Pojawia się komunikat:

Ups!
Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później. [nr ref. #web-purchase-owned-some-offer-in-bundle]

 

To w jaki sposób można zdobyć te przedmioty?

Wiadomość 3 z 4 (658 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dragon age początek- DLC

Community Manager (retired)

@hertores

 

Spróbuj pobrać ową paczkę z naszej strony pomocy, gdzie znajdziesz dodatkową zawartość pod klasyczne tytuły w tym Dragon Age Origins. Jeśli instalujesz grę główną z płyty zalecamy odinstalowanie jej i pobranie raz jeszcze całej gry przez Origin. Dodatkowo podeślij zrzut ekranu z klienta Origin z zakładki "Zawartość Dodatkowa"

 

113122121214.png

 

Sprawdź jeszcze poniższe:

 

Problem z zainstalowaniem/pobraniem gry przez Origin?  -  LINK oraz  LINK

 

Powodzenia! Fingers crossed

Wiadomość 4 z 4 (622 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem