Dot.: Program instalacyjny Battlefield 3 nie odpowiada, zawsze w tym samym miejs

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Program instalacyjny Battlefield 3 nie odpowiada, zawsze w tym samym miejscu.

★★★ Newbie

Posiadam Windows 10, 64-bit. Problem polega na tym, że podczas instalacji Battlefield 3, w pewnym momencie, w procesie instalacji jest ,,brak odpowiedzi" ze strony programu instalacyjnego, zawsze mam brak odpowiedzi w tym momencie co widać na zamieszczonym pierwszym załączniku. Folder instalacyjny jest wybrany domyślny przez program instalujący. W drugim załączniku menedżer zadań - brak odpowiedzi.

 

 Mam sporo miejsca na dysku, spełniam minimalne wymagania systemowe.

 

Jak naprawić brak odpowiedzi w programie instalacyjnym? Dziękuje bardzo za wszystkie odpowiedzi Standard smile

 

Proces instalacji.

 

Menedżer zadań.

 

 

 

Wiadomość 1 z 2 (282 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Program instalacyjny Battlefield 3 nie odpowiada, zawsze w tym samym miejs

Community Manager

Hej @MXewart

 

Znalazłem podobny problem na Battlelogu. Jeżeli korzystasz z instalacji poprzez płyty to sugerowałbym pobrać grę poprzez Origin. Zanim zaczniesz pobieranie wyczyść pamięć podręczną programu Origin. Uruchom program Origin jak i samą grę jako administrator :eahigh_file:

Wiadomość 2 z 2 (269 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem