Dot.: Problemy z kontami

autor: SylwesterSpalony
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problemy z kontami

★ Novice

Witam, nazywam się Kuba i mam problem z kontem origin. Sprawa wygląda poważnie, ponieważ 3 miesiące temu zakupiłem grę na waszą platformę battlefield 3. Wszystko byłoby ok gdyby nie fakt, że miałem dwa konta z tym samym e-malilem oraz hasłem. jedno nieużywane przeze mnie zostało usunięte, potem pojawił się problem z drugim kontem. Mogę się zalogować tylko na zainstalowany na dysku klient origin, lecz kiedy próbuję użyć moich danych na stronie ea\origin bądź na battlelogu wyskakuje błąd niepoprawnych danych konta. Po wielokrotnym sprawdzeniu okazało się, że dane są poprawne i że konto jest wadliwe. Czy jest możliwość przeniesienia gier na moje nowe konto Veeormv2  lub rozwiązanie tego problemu? Jeśli tak to czekam na odpowiedź..Proszę o współpracę i pomoc.
PS.to jest wiadomość z 2 grudnia 2016.Nikt mi nie pomógł,kiedy wysyłałem te zgłoszenie.Mam nadzieję,że tę pomoc teraz otrzymam.Pozdrawiam.

Wiadomość 1 z 2 (244 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problemy z kontami

[ Edytowane ]

Witaj.

 

Adres email jak i podstawowe dane możesz zawsze zmienić logując się na stronie. Jeśli nie możesz wejść na stronę celem zmiany tych danych, skontaktuj się wtedy z działem suportu w celu pomocy, oraz ewentualnej zmiany na koncie.

 

Odsyłam  też do tematu łączenia przenoszenia gier, wszystko co musisz wiedzieć zawarłem w moim poście w TYM temacie.

 


 

Wiadomość 2 z 2 (239 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem