BFH PROBLEM

autor: Extermindd
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

BFH PROBLEM

★★ Novice

Hej Mam problem taki że

Po zalogowania się do origin wybraniu bfh i wybrania serwera na którym chce grać

Origin się zamyka (nie da się go otworzyć jedynie udało mi się wylogować PPM>wyloguj)

pojawia się pasek "dołączanie do serwera" i tak ładuje

po ok 10 min wyświetla komunikat że "coś poszło nie tak"

w menadżerze nie ma uruchomionego bfh tylko jest BFHWebHelper.exe

Mam tak z każdym battlefield'em (posiadam bf3 bf3 bfh)

 

Wiadomość 1 z 9 (1 085 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: BFH PROBLEM

Community Manager (retired)

@Extermindd Hej!

 

Twój nowy komputer jak najbardziej jest zdolny do uruchomienia gry BFH,  więc problem musi leżeć w kwestii ustawień/oprogramowania.

 

Z błędu jaki się pojawia na stronie, możliwe, że winą są filtry ustawione na battlelogu. Dlatego daj znać czy możesz chociaż uruchomić samą kampanie:

 

"spróbuj ustawić Origin w tryb offline (Origin - > Włącz OFFLINE) wystartować powinna zwykła kampania bez potrzeby wchodzenia na Battlelog."

 

Jeśli kampania wystartuje, spróbuj użyć np. innej przeglądarki np. Chrome. Wejdz na stronę http://battlelog.battlefield.com/bfh w nowej przeglądarce i zaloguj się na niej jak do konta Orgin. 

 

Następnie zresetuj filtry według zrzutu poniżej:

 

Capt86786ure.PNG

 

Sprawdź również czy używasz Origin do uruchomienia gry a nie wtyczkę:

 

 

Cap8678678ture.PNG

 

 

Jeśli kampania w trybie offline nie wystartuje, spróbuj również doinstalować biblioteki vc++ z katalogu gry. 

 

Oraz tryb uruchomienia gry w oknie, według zrzutu poniżej:

 

Cap234252ture.PNG

 

 

Powodzenia i daj znać czy sama kampania startuje!

 

Zobacz w watku

Wiadomość 7 z 9 (1 234 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: BFH PROBLEM

Community Manager (retired)

@Extermindd Witaj!

 

W Twojej sytuacji wpierw spróbuj zrobić "porządek" z aplikacją Origin. Mianowicie zerknij proszę do tego artykułu i spróbuj:

 

  • najpierw odinstalować Origin
  • następnie według instrukcji w artykule usunąć pamięć podręczną Origin
  • na koniec pobierz najnowszą wersję z naszej strony 

 

Polecałbym również aktualizację sterownika Twojej karty GTX 1060, z raportu wynika, iż korzystasz z wersji datowanej na 09.02.2017  ver. 378.66 

 

Powodzenia! Fingers crossed

Wiadomość 2 z 9 (1 072 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BFH PROBLEM

★★ Novice

@EA_Odix

 

Nadal to samo :/

odinstalowałem origin, usunąłem pamięć podręczną pobrałem aktualizacje sterowników karty graficznej i  zainstalowałem najnowszą wersje origin lecz nadal to samo :/

Wiadomość 3 z 9 (1 065 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BFH PROBLEM

Community Manager (retired)

@Extermindd Hej!

 

Zerknij jeszcze proszę do tego wątku odnośnie BF 4 i spróbuj wykonać kroki analogicznie do zaproponowanych przeze mnie. W szczególności rozwiązania z chmurą oraz folderem ustawień (Dokumenty) 

 

Powodzenia! 

Wiadomość 4 z 9 (1 059 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BFH PROBLEM

★★ Novice

@EA_Odix Hej! znowu ja Wink

Jest taki mały problem gdyż jak za pierwszym razem mi odpisałeś i odesłałeś do artykułu i kazałeś mi usunąć ten folder z "Dokumentów" to nic tam już nie mam nawet po próbie uruchomienia gry w trybie administratora  (zmiana zapisu gry w chmurze nic nie dała)
Już nie wiem co robić aha zapomniałem wspomnieć że niedawno kupiłem nowy komputer. Czy to może mieć związek? Bo na "starym" grałem i wszystko było ok a na nowym wiesz jak jest :/

Wiadomość 5 z 9 (1 054 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BFH PROBLEM

[ Edytowane ]
★★ Novice

@EA_Odix zapomniałe dodać scr bo postanowiłem sprawdzić czy szybki mecz działa ale też nie. Na początku jest scr 1 a po chwili scr 2

Wiadomość 6 z 9 (1 049 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BFH PROBLEM

Community Manager (retired)

@Extermindd Hej!

 

Twój nowy komputer jak najbardziej jest zdolny do uruchomienia gry BFH,  więc problem musi leżeć w kwestii ustawień/oprogramowania.

 

Z błędu jaki się pojawia na stronie, możliwe, że winą są filtry ustawione na battlelogu. Dlatego daj znać czy możesz chociaż uruchomić samą kampanie:

 

"spróbuj ustawić Origin w tryb offline (Origin - > Włącz OFFLINE) wystartować powinna zwykła kampania bez potrzeby wchodzenia na Battlelog."

 

Jeśli kampania wystartuje, spróbuj użyć np. innej przeglądarki np. Chrome. Wejdz na stronę http://battlelog.battlefield.com/bfh w nowej przeglądarce i zaloguj się na niej jak do konta Orgin. 

 

Następnie zresetuj filtry według zrzutu poniżej:

 

Capt86786ure.PNG

 

Sprawdź również czy używasz Origin do uruchomienia gry a nie wtyczkę:

 

 

Cap8678678ture.PNG

 

 

Jeśli kampania w trybie offline nie wystartuje, spróbuj również doinstalować biblioteki vc++ z katalogu gry. 

 

Oraz tryb uruchomienia gry w oknie, według zrzutu poniżej:

 

Cap234252ture.PNG

 

 

Powodzenia i daj znać czy sama kampania startuje!

 

Wiadomość 7 z 9 (1 235 wyświetleń)

Dot.: BFH PROBLEM

★★ Novice

@EA_Odix Hej!

Mam dobre wieści na początku nie udało mi sie uruchomić kapani w trybie offline więc pomyślałem że anty virus blokuje i wchodzę do listy wyjątków i dodałem 2 wyjątki do tych co miałem na samym początku (o tym zapomniałem wspomnieć; dodałem w foldery z grą i origin jako wyjątek ale to było za mało) oto one: 

C:\Program Files (x86)\Origin\

C:\Program Files (x86)\Battlelog Web Plugins\

Po dodaniu ich kampania się uruchomiła i multiplayer też  Standard smile

Dzięki za pomoc!

Do zobaczenia na polu bitwy Wink

Wiadomość 8 z 9 (1 028 wyświetleń)

Dot.: BFH PROBLEM

★★★ Newbie

Siema słuchaj ma też ten problem w battlelog gra ładuje się jednak się nie włącza w trybie offline Wyskakuje zeby aktywować grę po zalagowwaniu i po ok 10 sec wsykakuje ta sama aktywacja gry I nie wiem co robic wszystkie wymienione Informacje nie pomagają lecz Dodanie wyjątków w awascie nie pomoga jednak  u siebie posiadam tylko foldery Origin I origin games jednak nie ma folderu Battlelog web plugins ktoś wie dlaczego ?

 

Wiadomość 9 z 9 (871 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem