Dot.: BATTLELOG - POMOCY!

autor: Revan2000s
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

BATTLELOG - POMOCY!

★★★★★ Newbie

Witam, zakupiłem dziś grę BF3 i po zainstalowaniu, odesłało mnie do battlelog gdzie sie zalogowałem tym samym loginem i hasłem co na originie, Battlelog nie chce uruchomić mi gry wyskakuje komunikat - "To play on this server you need Battlefield 3" dodam to, iż na koncie kolegi wchodziłem na battlelog i gra uruchamiała się normalnie, po przelogwaniu na swoje było nadal to samo, dodaje załączniki.

Wiadomość 1 z 4 (418 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BATTLELOG - POMOCY!

Hej.

Sprawdziłem Twoje konto na Battlelogu. Wygląda na to, że nie stworzyłeś jeszcze swojego żołnierza.

Zaloguj się do Origina, naciśnij dwa razy na ikonę gry. Powinno to spowodować automatyczne zalogowanie się do battleloga. Następnie stwórz swojego żołnierza.

Wiadomość 2 z 4 (410 wyświetleń)

Dot.: BATTLELOG - POMOCY!

★★★★★ Newbie

Tylko właśnie nie wyskakuje mi nic że nie mam stworzonego żołnierza, po prostu wyskakuje okienko ktore każe kupić mi BF3 ... 

Wiadomość 3 z 4 (406 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BATTLELOG - POMOCY!

Wygląda to bardziej na problem ze strony Battleloga. Spróbuj także zalogować w battlelogu, bez włączania Origina na innej przeglądarce.

Wiadomość 4 z 4 (403 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem