Dot.: simcity

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Simcity "w tej chwili nie można wczytać miasta ponów próbę"

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam, 

Występuje u mnie problem z grą SimCity 5 mianowicie po krótkiej przerwie od gry (pare godzin) chciałem jak zawsze wczytać moje miasto na które poświęciłem dość dużo czasu jednakże podczas próby wczytania wyskakuje mi komunikat o następującej treści "w tej chwili nie można wczytać miasta ponów próbę". Próbowałem resetować origin, naprawić grę jednakże proszę o pomoc. Trochę mi zależy na tym mieście. 


Z góry dziękuje.

Wiadomość 1 z 4 (1 070 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: simcity

Community Manager (retired)

@maciek225522 Witaj!

 

Wspomniany komunikat najczęściej pojawia się w sytuacjach gdzie lokalny plik zapisu zostaje uszkodzony (nagłe wyłączenie komputera, wyłączenie tzw. crash gry itp)  Pomocne w tego typu komunikacie są dwa obejścia, które znajdziesz poniżej:

 

Uwaga: przed wykonaniem poniższych instrukcji zalecamy wykonanie kopii zapasowej katalogu C:\Pliki Programów (x86)\Origin Games\SimCity\SimCityUserData\ 

 

Obejście nr. 1 

 

Spoiler
W katalogu C:\Pliki Programów (x86)\Origin Games\SimCity\SimCityUserData\WebStorage\LocalStorage  wytnij np. na Pulpit plik o nazwie "game_localhost0...."  Po uruchomieniu gry plik powinien się odtworzyć i miasto załadować prawidłowo. :eahigh_file:

Obejście nr. 2 

 

Spoiler
W katalogu C:\Pliki Programów (x86)\Origin Games\SimCity\SimCityUserData\EcoGame znajdziesz foldery z nazwami np: "s1459283622"  wyczyszczenie zawartości danego folderu przy ponownym starcie spowoduje synchronizację i powinno przywrócić wspomniane miasto. 

 Powodzeni życzę! Fingers crossed

Wiadomość 2 z 4 (1 054 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: simcity

★ Novice

A jeśli dalej nic i wciąż nie można wczytać miasta? Frown

Wiadomość 3 z 4 (1 046 wyświetleń)

Dot.: simcity

★★★ Newbie

A jak mam kilka miast na jednej lokacji i chcę się przełączać między nimi mając ten sam problem? Za każdym razem mam wychodzić z gry i czyścić katalog? Przecież to bez sensu

Wiadomość 4 z 4 (435 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem