need for speed rivals

autor: retina00000
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

need for speed rivals

★ Novice

czy ktoś jest mi w stanie pomóc , uruchomiłem grę i szybko przy uruchomieniu się zatrzymałem bo muszę nacisnąć przycisk page up do startu samouczka w tej grze , dodam że przyciski page up, page down pracują w przeglądarce i w innych programach , używałem klawiszy funkcyjnych i łączyłem klawisz page up z controlem , shiftem , altem itd. itd dodam że mam system windows 10. , czy ma ktoś jakiś pomysł ? z góry dziękuję za pomoc 

Wiadomość 1 z 8 (1 057 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: need for speed rivals

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@retina00000 Witaj!

 

Podobne problemy zgłaszali również gracze na EN forum i co pomogło to użycie klawisza FN (funkcyjny) oraz strzałki w górę. Niestety gra NFS Rivals wyszła z myślą o Windows 8 i wcześniejsze, dlatego mogą się pojawić drobne problemy kompatybilności z systemem Windows 10.  Z dodatkowych obejść, które pomogły innym graczom jest użycie tzw. klawiatury ekranowej OSK

 

Poniżej filmik jednego z gracza:

 

Spoiler

 Powodzenia! Fingers crossed

Wiadomość 2 z 8 (1 046 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: need for speed rivals

★ Novice

ea_odix niestety to z klawiaturą ekranową też próbowałem akurat z tego samego filmiku ale po załączeniu klawiatury w grze gra totalnie zgłupiała i zaczeła migotać i nic nie da się zrobić , faktycznie obejrzałem już wszystkie filmy i fora odnośnie tego błędu zastosowałem się do wszystkich porad i niestety nic nie pomogło , czy może ktoś ma jeszcze jakiś pomysł ?

Wiadomość 3 z 8 (1 036 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: need for speed rivals

Community Manager (retired)

@retina00000 

 

Obawiam się, że bez podłączenia fizycznej dodatkowej klawiatury albo z użyciem pada nie ominiesz tego problemu. Jak wspomniałem Windows 10 i laptopy nie zawsze współgrają ze starszymi produkcjami. Devil Ale możliwe, że ktoś na forum spotkał się z tym problemem i miałby jeszcze dodatkowe pomysły. 

 

PS. Oprócz wbudowanej klawiatury w systemie, możesz pobrać dodatkowe aplikację symulujące klawiaturę ekranową.

Wiadomość 4 z 8 (1 030 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: need for speed rivals

★ Novice

@EA_Odix

 

podpowiedz proszę jak przywołać ustawienia gry bo nie mam zielonego pojęcia jak to zrobić , szukałem na różnych forach i serwisach i niestety pustka , na padzie dzieje się to samo czyli piszę że mam nacisnąć lewy przycisk pada i kiedy go naciskam nic się nie dzieje , jeszcze może ustawienia gry by mi pomogły , z góry dziękuję za pomoc.

Wiadomość 5 z 8 (1 024 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: need for speed rivals

Community Manager (retired)

@retina00000 Hej!

 

Przywrócenie domyślnych ustawień gry wykonasz przez zmianę nazwy bądź usunięcie katalogu w %USERPROFILE%\Dokumenty\Ghost Games\Need for Speed(TM) Rivals

 

Ja radzę np. zmienić nazwę folderu Need for Speed(TM) Rivals na Need for Speed(TM) Rivals kopia

 

Pozdrawiam! Nerd

Wiadomość 6 z 8 (1 019 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: need for speed rivals

★ Novice

@EA_Odix

to też nic nie pomogło , słuchaj czy jest możliwość zwrotu pieniędzy lub dopłaty i wzięcia nowszej wersji gry która będzie kompatybilna z moim komputerem ?

bo obecnie kasza poszła w błoto a ja chciałbym mieć w co pograć 

Wiadomość 7 z 8 (1 012 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: need for speed rivals

Community Manager (retired)

@retina00000 Hej!

 

W sytuacjach gdy gra nie spełnia oczekiwań oraz występują problemy, śmiało możesz skorzystać z naszej gwarancji zadowolenia z produktu. Dotyczy ona jednak produktów cyfrowych zakupionych przez Origin. Niestety ale jak wspomniałem, wymagania gry są podane od górnie i jeśli posiadasz konfigurację, która ich nie wspiera pod kątem systemu itp. to tutaj niestety, ale za dużo nie zdziałamy. Devil 

Wiadomość 8 z 8 (1 008 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem