Dot.: Władca Pierścieni Bitwa o Śródziemie 1, 2 i Król Nazguli

autor: GabrielToshN7
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Władca Pierścieni Bitwa o Śródziemie 1, 2 i Król Nazguli

★★★★★ Novice

Witam


To forum przede wszystkim kieruje do Electronic Arts, jeśli ktoś chce się dołączyć, proszę bardzo, otóż mam pewien problem z jedną z waszych starych gier, konkretnie Władca Pierścieni Bitwa o Śródziemie 2 i Król Nazguli, posiadam oryginalne płyty tych gier, instalowało mi się ładnie ale nie chcą mi te gry się włączyć, kiedy je włączam, to zawsze mi wyskakuje że program przestał działać, nie wiem czemu, próbowałem już wszystkich możliwości które znalazłem w internecie, i nic, ciągle to samo, nie wiem co robić, ostatni raz miałem taki problem, z grą, Arcania Gothic 4, ale już od dawna nie mam tego problemu, odkąd zakupiłem tą grę, w wersji cyfrowej, i chodzi mi jak złoto, i tu taka też moja sugestia do Electronic arts, nie wiem czy wiecie, ale na przykład Blizzard wydał nie dawno swoją gre Starcraft Remastered, odnowili te grę, podobnie jak wspominałem na innym forum, Darksiders, i Skyrim, zostały w pewnym sensie wydane ich odnowione wersje, więc myślę sobie że wy też moglibyście zrobić coś takiego. Odnowić gry Władce Pierścieni 1, 2 i Króla Nazguli, i dać możliwość zakupenia ich cyfrowej wersji na originie. To może wiele osób które mają problem podobny mojemu, bardzo by się ucieszyło, bo naprawdę nie wiem już co robić

Dziękuje
I czekam na odpowiedz

Wiadomość 1 z 5 (1 563 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Władca Pierścieni Bitwa o Śródziemie 1, 2 i Król Nazguli

Community Manager (retired)

Witaj @GabrielToshN7 (tak swoją drogą, pozdrawiam fana StarCrafta)

 

Co prawda niektórzy deweloperzy lubią wracać do swoich starszych tytułów i je odświeżają, aby sprawiały mniej kłopotów na nowszym sprzęcie, jednak na ten moment nie posiadam żadnych informacji, aby coś takiego miało czekać gry z serii Władca Pierścieni w najbliższym czasie Oops

 

W przypadku, gdy posiadasz oryginalne opakowania, możesz spróbować skontaktować się z naszą pomocą techniczną poprzez stronę EA Help. Koniecznie załącz zdjęcia pudełek do założonej sprawy. Być może doradcy będą w stanie przypisać gry do Twojego konta EA, abyś mógł spróbować pobrać ich cyfrowe wersje. Nie zaszkodzi spróbować Wink

 

Pozdrawiam!

 

 

Wiadomość 2 z 5 (1 550 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Władca Pierścieni Bitwa o Śródziemie 1, 2 i Król Nazguli

[ Edytowane ]
★★★★★ Novice

dodam jeszcze, myślałem że skoro bitwa o śródziemie 2 i król nazguli mi nie chcą działać to bitwa o śródziemie 1 też mi nie pójdzie ale byłem w błędzie jedynka mi chodzi bez problemów, szkoda tylko że dwójka i król nazguli mi nie chcą chodzić, odinstalowywałem i instalowałem je nie raz nie dwa i nadal nie chcą mi działać, próbowałem wszystkich sposobów jakie znalazłem w internecie, i żadne nie zadziałały, ciągle program przestał działać

Wiadomość 3 z 5 (1 547 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Władca Pierścieni Bitwa o Śródziemie 1, 2 i Król Nazguli

Community Manager (retired)

@GabrielToshN7

 

Jak już wcześniej wspomniałam, spróbuj skontaktować się telefonicznie z centrum pomocy i poprosić o dodanie cyfrowych wersji kłopotliwych gier do konta. Nie jestem pewna czy nasi doradcy będą w stanie spełnić Twoją prośbę. Jednak jeśli się uda, będziesz w stanie ściągnąć cyfrową, lepiej zoptymalizowaną wersję gry i być może wtedy uda Ci się ją uruchomić.

Wiadomość 4 z 5 (1 527 wyświetleń)

Dot.: Władca Pierścieni Bitwa o Śródziemie 1, 2 i Król Nazguli

★★★★★ Novice

Bardzo dziękuje, mam nadzieje że rozważą taką możliwość, będę wdzięczny i pewnie wielu jeszcze fanów władcy pierścieni bitwy o śródziemie

Wiadomość 5 z 5 (1 523 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem