Dot.: Witam mam problem z grą THE SIMS 2 DOUBLE DELUX

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Witam mam problem z grą THE SIMS 2 DOUBLE DELUX

[ Edytowane ]
★ Novice

 mam problem z grą THE SIMS 2 DOUBLE DELUX gdy instalacja jest w 64% (kopiowanie object 07) wyskakuje komunikat nie można otworzyć object 07  i na tym instalacja się kończy to znaczy że dalej nie jestem  w  stanie kontynuować instalacji co mam zrobić?

Wiadomość 1 z 5 (472 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Witam mam problem z grą THE SIMS 2 DOUBLE DELUX

Community Manager (retired)

@julczas2015 Witaj!

 

Z opisu wynika, iż może problem leżeć po stronie płyty (nośnika). Jeżeli masz kod, spróbuj aktywować grę na Origin. Nie wszystkie kody są kompatybilne ale warto spróbować na początek. Wink 

 

Z innych porad "partyzanckich" bardziej, możesz spróbować skopiować zawartość płyty/płyt do folderu na dysku twardym celem rozpoczęcia ponownie instalacji.

 

Jak to zrobić?

 

  1. Stwórz nowy folder o nazwie Disk Images

  2. Wewnątrz tego folderu utwórz folder/y Disk1 itd. w zależności od ilości posiadanych płyt

  3. Gdy płyta np. nr 1 jest w napędzie skopiuj jej całą zawartość właśnie do nowo utworzonego folderu Disk1 

  4. Gdy skopiujesz analogicznie wszystkie płyty do stosownych folderów uruchom autorun.exe z folderu Disk1

  5. Instalacja powinna przebiec tym razem bezproblemowo :eahigh_file:

Daj znać jak poszło! Fingers crossed

 

Wiadomość 2 z 5 (461 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Witam mam problem z grą THE SIMS 2 DOUBLE DELUX

★ Novice

dzięki aż się dziwię że sama na to nie wpadłam na razie kopiuje pliki z płyty kilku plików z objektami nie mogłam skopiować ale mam nadzieję że to nie problem

Wiadomość 3 z 5 (455 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Witam mam problem z grą THE SIMS 2 DOUBLE DELUX

★ Novice

niestety nadal nic a z origin też nie mogę wpisać kodu i dodać do biblioteki bo origin nie ma the sims 2 więc może jakieś inne propozycje

Wiadomość 4 z 5 (449 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Witam mam problem z grą THE SIMS 2 DOUBLE DELUX

Community Manager (retired)

@julczas2015 

 

W takiej sytuacji proszę skontaktuj się z naszym działem pomocy,  zobaczymy czy z ich strony uda się coś zdziałać z Twoim kodem. Standard smile

 

Powodzenia! :eahigh_file:

Wiadomość 5 z 5 (444 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem