Dot.: Titanfall zawiesza się

autor: _VeDi_82_
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Titanfall zawiesza się

★★★ Novice

Witam. Korzystam z gry od jakiegoś czasu, ale od dwóch tygodni podczas rozgrywki po jakimś czasie dźwięk się zacina i gra zawiesza się. Wyskakuje blue screen z takim komunikatem (napisze tylko część bo jest tego dużo) "A problem has been detected and Windows has been shut down to prevent damage to your computer DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL. Technical information: ***dxgmms.sys - Address FFFFF8800415BFAE base at FFFFF88004152000, DateStamp 58c80507" Za pierwszym razem po ponownym uruchomieniu systemu wyskoczyło powiadomienie o tym że system przywrócił swoją wydajność, dodatkowo wyskoczyło okno z opisem błędu "BLUESCREEN". Zainstalowałem nowe sterowniki grafiki, korzystam z najnowszych sterowników audio. Dodaje DxDiag do wglądu.

Wiadomość 1 z 7 (491 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Titanfall zawiesza się

W pierwszej kolejności zainstaluj nowe sterowniki do karty graficznej bo masz starą wersję z linka:

http://www.nvidia.pl/download/driverResults.aspx/117446/pl

 

Jak dla mnie to błąd może być od uszkodzonej pamięci RAM lub dysku twardego, a też może być przez sam procesor bo nie ukrywam jest on już trochę słaby (stary) na obecne produkcje.

Wiadomość 2 z 7 (479 wyświetleń)

Dot.: Titanfall zawiesza się

★★★ Novice

Kolego w Dxdiag faktycznie jest stara wersja sterów do grafiki ale jak pisałem wcześniej są to nowe sterowniki zainstalowane po wystąpieniu problemu. Tak samo jest z audio. Takie strzelanie w proc ram czy twardy dysk w niczym mi nie pomagają bo to sam dobrze wiem że może to być wina sprzętu. Procek może zacny ale na innych grach z tego roku hula bez problemu.  Dzięki ale nic przydatnego mi nie napisałeś. Prosiłbym o wypowiedzenie się Grupy EA gdzie konkretnie szukać przyczyny.

Wiadomość 3 z 7 (471 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Titanfall zawiesza się

Community Manager

Hej @_VeDi_82_

 

Answers HQ to forum społeczności zgromadzonej wokół gier Electronic Arts. Pomoc użytkowników niebędących pracownikami EA niejednokrotnie rozwiązała wiele problemów związanych z uruchomieniem, działaniem czy też nawet optymalizacją gier. Rozumiem, że odpowiedź @SylwesterSpalony nie spełniła Twoich oczekiwań, niemniej nie jest to powód do tego by umniejszać chęć pomocy. 

 

Przechodząc do Twojego problemu. 

 

BSOD nigdy nie wróży nic dobrego, w tym przypadku zdaje się, że problem leży faktycznie po stronie sterowników. Czy podczas gry zawiesza się sam dźwięk, a następnie obraz?

 

By sprawdzić, który sterownik spowodował błąd możesz skorzystać z tego programu.

 

Sugerowałbym:

 

 

 

 

Wiadomość 4 z 7 (464 wyświetleń)

Dot.: Titanfall zawiesza się

★★★ Novice

Witaj Kuba. Przeinstalowałem sterowniki dźwięku i grafiki (użyłem czystej instalacji). Po dwóch rozgrywkach myślałem ze jest ok, ale dalej wyskakuje bluescreen. Obraz zawiesza się razem z dźwiękiem. Oprócz tego błędu o którym pisałem na początku pojawiły się dwa inne.

Wiadomość 5 z 7 (445 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Titanfall zawiesza się

★★★ Novice

Witam. Zrobiłem test pamięci ram i jest uszkodzona. Zakupiłem ją w lutym i nie wytrzymała. Korzystałem z MemTest.

Wiadomość 6 z 7 (405 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Titanfall zawiesza się

★ Novice

mnie też się zacina w misji nadajnik po zainstalowaniu w nadajniku nowej części spadam łapie mnie tytan i wracamy do sterowni po wjeżdzie windą naciskam E i stop mnie wyświetla się komunikat że bład logiczny serwera,zacznij jeszcze raz, zgłosiłem do EA wysłałem im DxDiag i zrzut ekranu z komunikatem o błędzie i dzwonili do mnie 2 razy i guzik z tego wyszło,nie umieją usunąc własnego błędu po tych przymusowych poprawkach nic się nie poprawiło mzacina mi się też Crisis 3, i mass effct 3, zrobili przymus i ich dziadowskie serwery nie nadążają za grą,tak że czarno widzę naprawienie zacinania się gier !!!! na pocieszenie powiem że Andromeda jeszcze się nie zacięła ani razu !!! zgłoś problem do ich pomocy 

Wiadomość 7 z 7 (369 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem