Spore

autor: 135123123
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★★★★★ Newbie

Mam problem, może nie zbyt potrzebny w grze ale cóż. W spore zagrałem pierwszy raz u kolegi, miałem wtedy z 8 lat. Pograliśmy, spodobała mi się bardzo ta gra więc poprosiłem rodziców żęby kupili mi gre SPORE. Zagrałem, spore było na płyte, było super, aż wkońcu dowiedziałem się o takim czymś jak "kody do gry, cheaty" więc zacząłem się tym bawić ( długo już grałem w spore więc chciałem się pobawić troszku. Niedługo muj komputer wymagał zresetowania, SPORE mi się usunęło i go niemiałem a nie mogłem nigdzie kupić.... więc wpadłem na pomysł że kupie po przecenie na pewnej platformie... ( nie bede mówił bo niechce bana dostać czy coś) więc uruchomiłem pograłem bawiłem się świetnie aż wkońcu postanowiłem kliknąć te 3 magiczne klawisze, ctrl+shift+c... i nie zadziałało, kliknąłem drugi raz, trzeci, czwarty, piąty, i nic. Więc co mam zrobić żeby te okienko do wpisywanie kodów wyskakiwało  ????

Wiadomość 1 z 2 (270 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Spore

Community Manager (retired)

Witaj @135123123

 

Nie będę wnikać skąd zdobyłeś klucz aktywacyjny do gry, chociaż cieszę się, że przynajmniej jesteś świadomy, że nie była to najlepsza metoda na zdobycie gry, dlatego na przyszłość polecam korzystać z naszych zaufanych dróg dystrybucji.

 

Wracając jednak do Twojego problemu - aby móc korzystać z Ctrl+Shift+C upewnij się, że Twoja gra jest zaktualizowana. Warto użyć tutaj opcji "Napraw" - pojawi się po kliknięciu prawym przyciskiem myszki na grę w Twojej bibliotece.

 

Na oficjalnym forum Spore udało mi się również znaleźć podobne zapytanie.

 

Wspomniano tam, że winowajcą może być włączony NumLock lub oprogramowanie firmy HP, w szczególności - HP Health Check. Dlatego warto sprawdzić czy okienko pojawi się również po wyeliminowaniu tych czynników.

 

Na wszelki wypadek wypróbuj również kroki z poniższych artykułów:

Origin - Zamykanie programów działających w tle

Jak uruchomić program w trybie zgodności (zalecam odpalenie Spore w trybie zgodności dla systemu Windows Vista).

 

Pozdrawiam!

 

 

 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (291 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Spore

Community Manager (retired)

Witaj @135123123

 

Nie będę wnikać skąd zdobyłeś klucz aktywacyjny do gry, chociaż cieszę się, że przynajmniej jesteś świadomy, że nie była to najlepsza metoda na zdobycie gry, dlatego na przyszłość polecam korzystać z naszych zaufanych dróg dystrybucji.

 

Wracając jednak do Twojego problemu - aby móc korzystać z Ctrl+Shift+C upewnij się, że Twoja gra jest zaktualizowana. Warto użyć tutaj opcji "Napraw" - pojawi się po kliknięciu prawym przyciskiem myszki na grę w Twojej bibliotece.

 

Na oficjalnym forum Spore udało mi się również znaleźć podobne zapytanie.

 

Wspomniano tam, że winowajcą może być włączony NumLock lub oprogramowanie firmy HP, w szczególności - HP Health Check. Dlatego warto sprawdzić czy okienko pojawi się również po wyeliminowaniu tych czynników.

 

Na wszelki wypadek wypróbuj również kroki z poniższych artykułów:

Origin - Zamykanie programów działających w tle

Jak uruchomić program w trybie zgodności (zalecam odpalenie Spore w trybie zgodności dla systemu Windows Vista).

 

Pozdrawiam!

 

 

 

Wiadomość 2 z 2 (292 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem