Dot.: Problem z zalogowaniem się do gry SWTOR

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z zalogowaniem się do gry SWTOR

★★★ Newbie

Witam,

jakiś czas temu (kilka lat) grałem dość intensywnie w ww. grę, potem real life postawił na swoim i rzuciłem. Teraz chciałem wrócić, niestety przy próbie zalogowania się w launcherze i ściągnięcia gry pojawia się komunikat:

There is a a problem with your account. Please check your email for instructions

 

Natomiast gdy zalogują się na swoje koto na www.swtor.com , otrzymuję komunikat:

 

This account is not permitted to access the Star Wars™: The Old Republic™ servers.

An email notification has been sent to the email address associated with this account with more information about what this means and what steps may be taken to resolve the issue.

 

Niestety na adres przypisany do konta nie otrzymałem żadnej wspomnianej wiadomości. Ktoś może coś podpowiedzieć?

Wiadomość 1 z 2 (423 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z zalogowaniem się do gry SWTOR

Community Manager (retired)

@eligor1891 Witaj!

 

Komunikat, który otrzymujesz wygląda trochę jakby konto EA do którego jest przypisana gra zostało zablokowane, dlatego spróbuj może jeszcze skontaktować się z naszym działem EA zanim udasz się do supportu SWTOR (język EN, FR, DE)

 

 

Jak się skontaktować?

 

    • Kontakt bezpośredni pod numerem (+48) 223 970 840 od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 21:00

 

 

Wiadomość 2 z 2 (411 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem