Problem podczas uruchomenia aplikacji Origin w trybie zgodności

autor: DobromilaB
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem podczas uruchomenia aplikacji Origin w trybie zgodności

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Witam,

Po przeinstalowaniu systemu operacyjnego i instalacji aplikacji Origin na komputerze nie mogę jej odpalić w trybie zgodności. Problem polega na tym, że posiadam w swojej bibliotece grę "Alice: Madness Returns", którą należy zainstalować w trybie zgodności z systemem windows XP, bądź innym starszym od windows 7. W momencie, gdy wchodzę w zakładkę "zgodność" po naciśnięciu właściwości na ikonie Origin zaznaczam pole "uruchom w trybie zgodności", a następnie wybieram z rubryki "Windows XP" i uruchamiam aplikację. Po uruchomieniu aplikacja nie stosuje żadnych zmian i uruchamia się tak jakby tryb zgodności nie był uruchamiany. To samo gdy odpalam przez program do rozwiązywania problemów ze zgodnością. 

Co mam zrobić by ten tryb udało się włączyć?

Pozdrawiam.

 

Wiadomość 1 z 4 (3 734 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem podczas uruchomenia aplikacji Origin w trybie zgodności

Community Manager (retired)

@DobromilaB Hej!

 

Zerknij proszę do tego wątku, gdzie podałem instrukcję jak taki tryb ustawić i pomóc z instalacją gry Alice: Madness Returns. Powodzenia! 

Wiadomość 2 z 4 (3 701 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem podczas uruchomenia aplikacji Origin w trybie zgodności

★★★ Novice

@EA_Odix zrobiłam wszystko co jest tam napisane, w końcu to mój wątek. Problem tym razem nie polega na samej instalacji gry, a na tym, że za nic nie mogę włączyć trybu zgodności. Po prostu jak go ustawiam i włączam Origina, to aplikacja odpala się na domyślnych ustawieniach, bez trybu nawet jeśli robię to przez "Rozwiąż problemy ze zgodnością". Wysyłam screeny by to bardziej naświetlić, bo sądzę, że nie zostałam dobrze zrozumiana Standard smile.

Pozdrawiam.

Wiadomość 3 z 4 (3 694 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem podczas uruchomenia aplikacji Origin w trybie zgodności

Community Manager (retired)

@DobromilaB Hej!

 

Tryb zgodności powinien zadziałać, jeśli Windows nie chcę wymusić tego trybu spróbuj jak na załączonych wcześniej zrzutach ustawić najpierw tryb zgodności z Windows Vista SP2 oraz zaznacz aby uruchomić jako administrator + zmień ustawienia dla wszystkich użytkowników. Jeśli korzystasz z Windows 7 i system został zainstalowany ponownie, sprawdź dokładnie czy masz pobrany również dodatek Service Pack 1.  Mamy link bezpośredni do wcześniejszej wersji Origin, dlatego spróbuj najpierw odinstalować obecną wersję i pobierz wersję pod starsze systemy z tego adresu. Pobrany plik instalacyjny przed instalacją ustaw w trybie właśnie zgodności właśnie z Vista SP 2 co powinno pomóc. 

 

Powodzenia!Fingers crossed

Wiadomość 4 z 4 (3 687 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem