POBIERANIE WIEDŹMIN

autor: Riddick1992PL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

POBIERANIE WIEDŹMIN

★★ Novice

Kupiłem dziś Wiedźmin:Edycja rozszerzona, przy około 20%-2,5 GB, pobieranie się zatrzymuje i nie chce ruszyć, próbowałem uruchamiać Origin wraz z komputerem na nowo oraz od nowa pobrać grę za każdym razem mam to samo. Przy innych grach nie było tego problemu. Windows 10

Wiadomość 1 z 3 (421 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: POBIERANIE WIEDŹMIN

Community Manager (retired)

@Riddick1992PL Hej!

 

Nasza rodzima produkcja Wiedzmin 1 wyszła na systemy Windows XP/Vista, dlatego spróbuj kroków z tego wątku oraz wymienionych poniżej, powinny zadziałać! Fingers crossed

 

Dodatkowo:

 

  • Udaj się do folderu instalacji gry (domyślnie: C:\Pliki Programów (x86)\Origin Games) 
  • W katalogu Witcher 1 powinien znajdować się folder _Installer, gdzie znajdziesz plik o nazwie Touchup
  • Prawy klik na plik Touchup i ustaw go w trybie zgodności z Windows XP SP2 lub Vista (co podziała)
  • Uruchom raz jeszcze Origin i wznów instalację/pobieranie

Zalecam również ogólne kroki, które znajdziesz w naszym wątku poświęconym aplikacji i problemom z pobieraniem, w tym czyszczenie tzw. pamięci cache Origin

 

Powodzenia!

 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (468 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: POBIERANIE WIEDŹMIN

Community Manager (retired)

@Riddick1992PL Hej!

 

Nasza rodzima produkcja Wiedzmin 1 wyszła na systemy Windows XP/Vista, dlatego spróbuj kroków z tego wątku oraz wymienionych poniżej, powinny zadziałać! Fingers crossed

 

Dodatkowo:

 

  • Udaj się do folderu instalacji gry (domyślnie: C:\Pliki Programów (x86)\Origin Games) 
  • W katalogu Witcher 1 powinien znajdować się folder _Installer, gdzie znajdziesz plik o nazwie Touchup
  • Prawy klik na plik Touchup i ustaw go w trybie zgodności z Windows XP SP2 lub Vista (co podziała)
  • Uruchom raz jeszcze Origin i wznów instalację/pobieranie

Zalecam również ogólne kroki, które znajdziesz w naszym wątku poświęconym aplikacji i problemom z pobieraniem, w tym czyszczenie tzw. pamięci cache Origin

 

Powodzenia!

 

Wiadomość 2 z 3 (469 wyświetleń)

Dot.: POBIERANIE WIEDŹMIN

★★ Novice

Po 6h gra się pobrała, normalnie 10gb pobiera mi 2h

Wiadomość 3 z 3 (400 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem