Dot.: Nie mogę pobrać gry mirror's edge i dead space 1

autor: readhatgames
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Nie mogę pobrać gry mirror's edge i dead space 1

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Nie mogę pobrać gry mirror's edge i dead space 1. Przy każdej próbie pobrania origin sie zamyka i wyskakuje komunikat o awarii.

 

 

(usunięto plik msinfo)

Wiadomość 1 z 4 (286 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie mogę pobrać gry mirror's edge i dead space 1

Community Manager

Hej @Landryn69PL

 

 

Czy mógłbyś przesłać nam zrzut ekranu błędu który Ci się pojawia? 

 

Próbowałeś wyczyścić pamięć podręczną programu Origin?

 

 

Spoiler

JAK WYCZYŚCIĆ PAMIĘĆ PODRĘCZNĄ ORIGIN:

 

Podczas użytkowania programu Origin, możesz napotkać problemy związane z wyświetlaniem biblioteki gier, logowaniem bądź połączeniem. W takim przypadku rozwiązaniem najczęściej okazuje się być wyczyszczenie pamięci podręcznej programu. Po ponownym uruchomieniu program sam pobierze sobie aktualizację, bądź brakujące pliki, w ten sposób zastąpisz uszkodzone pliki, nowymi. 

 

1. Po pierwsze musisz wylogować się z programu Origin oraz zakończyć wszystkie procesy związane z programem.

*(Zdarza się, że nawet po wyłączeniu programu poprzez pasek startu w tle uruchomione są procesy związane z programem. Najlepiej upewnić się czy nie są uruchomione żadne procesy poprzez uruchomienie Menedżera zadań)

2. Następnie trzymając przycisk Windows (pomiędzy przyciskiem Ctrl i Alt po lewej stronie klawiatury), naciśnij literę "R". Otworzy się okienko "Uruchamianie"

3. Wpisz w okienku %ProgramData% (razem ze znakiem %) i naciśnij Enter

4. W liście folderów znajdź i otwórz folder Origin

5. Usuń wszystkie pliki z tego folderu POZA 'LocalContent' (ten folder jako jedyny MUSI pozostać w tym folderze)

6. Po usunięciu plików zamknij okienko, po czym ponownie użyj kombinacji Windows+R

7. Tym razem wpisz %AppData%, po czym naciśnij Enter

8. Usuń folder Origin. Znajdujesz się w folderze Roaming, który jest podfolderem AppData

appdata.jpg

 

 

 

 

 

9. Kliknij na słowo "AppData" (na szczycie folderu)

10. Otwórz folder Local

11. Z folderu Local usuń folder Origin

12. Uruchom ponownie komputer i ponownie zaloguj się do programu Origin

 

Wiadomość 2 z 4 (278 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie mogę pobrać gry mirror's edge i dead space 1

Community Manager (retired)

@Landryn69PL  Hej!

 

Spróbuj jeszcze kroków z tego wątku, powinny zadziałać! Fingers crossed

 

Zalecam również ogólne kroki, które znajdziesz w naszym wątku poświęconym aplikacji i problemom z pobieraniem, w tym czyszczenie tzw. pamięci cache Origin

Wiadomość 3 z 4 (263 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie mogę pobrać gry mirror's edge i dead space 1

★★★ Apprentice

A może by tak przeinstalować aplikacje ? bo przy instalacji nowej wersji mogłeś zaznaczyć że chcesz korzystać z wersji beta a tam to pewnie dużo takich rewelacji jest 

Wiadomość 4 z 4 (257 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem