Medal of Honor Pacific Assault™

autor: siwybsck90
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Medal of Honor Pacific Assault™

★★★ Newbie

misja henedrson faild a ,pezechodze wioske jest zbiorka i gine od tak oooo Standard smile i tak za kazdym razem blad w grze ? pomocy wrzucam foty

Wiadomość 1 z 2 (165 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Medal of Honor Pacific Assault™

Community Manager (retired)

@siwybsck90 Hej!

 

Nie spotkałem się z takim błędem podczas mojego przejścia. Co mogę zasugerować to przed samą zbiórką sprawdź jeszcze całą wioskę czy nie ostał się/przyblokował jakiś wrogi żołnierz. Dodatkowo zanim skład ruszy w miejsce zbiórki przywołaj medyka celem opatrzenia ran. Przy samym miejscu zbiórki spróbuj podejść kucając. 

 

Sama opcja naprawy gry nie zaszkodzi przez aplikację Origin (prawy klik na grę i opcja Napraw)

 

Pomocny może być też filmik użytkownika z owym fragmentem misji:

 

Spoiler

 Powodzenia! Fingers crossed

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (154 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Medal of Honor Pacific Assault™

Community Manager (retired)

@siwybsck90 Hej!

 

Nie spotkałem się z takim błędem podczas mojego przejścia. Co mogę zasugerować to przed samą zbiórką sprawdź jeszcze całą wioskę czy nie ostał się/przyblokował jakiś wrogi żołnierz. Dodatkowo zanim skład ruszy w miejsce zbiórki przywołaj medyka celem opatrzenia ran. Przy samym miejscu zbiórki spróbuj podejść kucając. 

 

Sama opcja naprawy gry nie zaszkodzi przez aplikację Origin (prawy klik na grę i opcja Napraw)

 

Pomocny może być też filmik użytkownika z owym fragmentem misji:

 

Spoiler

 Powodzenia! Fingers crossed

Wiadomość 2 z 2 (155 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem