Dot.: Medal of Honor Cyfrowa Edycja Specjalna

autor: Revan2000s
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Medal of Honor Cyfrowa Edycja Specjalna

★ Novice
Spoiler
Spoiler
Spoiler
 

 PROBLEM Z INSTALACJĄ

witam,

mam problem z instalacją gry, pobrała sie normalnie, ale nie chce się zainstalować.

Po kliknięciu instaluj przez ułamek sekundy wyskakuje jakieś okienko i nic się dalej nie dzieje.

Próbowałem wszystkich sposobów podanych na tej stronie.

Moze ktoś zna rozwiązanie tego problemu?

Z góry dzięki 

Wiadomość 1 z 4 (214 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Medal of Honor Cyfrowa Edycja Specjalna

Hej.

Na początek prosiłbym abyś zajrzał do TEGO artykułu i wykonał opisane tam kroki dotyczące instalacji gry.

Spoiler
Gra nie chce się zainstalować Na PC

Spróbuj ponownie zainstalować aplikację Origin:

  1. Zamknij aplikację Origin.
  2. Otwórz Panel sterowania (znajdziesz go poprzez wyszukanie w menu Start frazy „Panel sterowania”).
  3. W sekcji Programy kliknij odsyłacz Odinstaluj program.
  4. Kliknij wpis Origin, a następnie przycisk Odinstaluj.
  5. Zainstaluj aplikację Origin ponownie, po czym spróbuj jeszcze raz zainstalować grę.

Spróbuj uruchomić aplikację Origin jako administrator:

  1. Zamknij aplikację Origin.
  2. Kliknij ikonę aplikacji Origin na pulpicie (lub w folderze Origin, jeśli ikony nie ma na pulpicie) prawym przyciskiem myszy i wybierz pozycję Uruchom jako administrator.

Spowoduje to uruchomienie aplikacji Origin na koncie administratora, co powinno umożliwić pomyślne zainstalowanie gry.

Spróbuj obniżyć ustawienia kontroli konta użytkownika:

  1. Zamknij aplikację Origin. 
  2. Kliknij przycisk Windows i w polu wyszukiwania wpisz „kontrola konta”. 
  3. W oknie Ustawienia kontroli konta użytkownika kliknij i przytrzymaj suwak, po czym przesuń go na najniższe możliwe ustawienie. 
  4. Kliknij przycisk OK na dole okna. 
  5. Uruchom aplikację Origin i ponów próbę instalacji (w tym celu kliknij przycisk Instaluj na panelu z informacjami o grze). 

Oprócz wyżej opisanego sposobu warto także uruchomić system w trybie czystego rozruchu. Więcej o tym jak go wykonać oraz jak z niego korzystać znajdziesz w poniższych artykułach.

POWODZENIA!

Wiadomość 2 z 4 (209 wyświetleń)

Dot.: Medal of Honor Cyfrowa Edycja Specjalna

★ Novice

Dzięki za pomoc, ale nadal jest to samo.W bibliotece wciąż jest, że trzeba zainstalowć.

Wchodząc do folderu gdzie się znajduje, mogę ją odpalić,ale nie wiem czy to pełna wersja. Nie mam jej na liście programów zainstalowanych.

Dzięki jeszcze raz i będę próbował dalej.

Wiadomość 3 z 4 (202 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Medal of Honor Cyfrowa Edycja Specjalna

Hej.

Uruchamiając grę bezpośrednio z folderu na pewno będziesz mógł zagrać w pełną wersję gry.

 

Oprócz wcześniejszych kroków spróbuj także wyczyścić pamięć podręczną Origin. O tym jak to wykonać przeczytasz w TYM artykule.

Wiadomość 4 z 4 (198 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem