Mass Effect 3 problem z aktualizacją

autor: matek991
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Mass Effect 3 problem z aktualizacją

★★★ Newbie

Jak mogę zaktualizować grę do najnowszej wersji? Nigdzie nie widzę opcji aktualizacji. Nie mogę zainstalować dlc i grać w multi. Grę instalowałem z płyty

Wiadomość 1 z 2 (443 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect 3 problem z aktualizacją

Community Manager (retired)

@matek991 Witaj!

 

Po instalacji gry czy to z Origin czy z płyty, wersja gry powinna być zaktualizowana do najnowszej. Jeśli tak się nie stało spróbuj proszę opcji NAPRAW, jako że również sprawdza pliki gry pod kątek aktualizacji.

 

Captu552343re.PNG

 

 

Możesz sprawdzić wersję gry wchodząc do jej katalogu (domyślnie C:\Program Files (x86)\Origin Games\Mass Effect 3\Binaries)  i uruchamiając narzędzie MassEffect3Config (jak na załączonym poniżej zdjęciu)

 

Captu543525433re.PNG

 


 

Co do dodatków to znajdziesz je do pobrania w:

 

Captu5435254433re.PNG

 

 

Ogólnie to w sytuacjach,  gdzie występuje problem z dodatkową zawartością bądź aktualizacją, radzimy pobranie gry przez platformę Origin w wersji cyfrowej (najbardziej aktualna wersja!) 

 


W razie problemów na jakimś etapie podeślij proszę zrzuty ekranu jak to od Twojej strony wygląda. Powodzenia! 

Wiadomość 2 z 2 (426 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem