Kod do simcity

autor: Ehadowsky
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Kod do simcity

★★★ Newbie

Dawno temu kupiłem simcity, wszystko fajnie wpisuje kod zaakceptowałem nagle wyskakuje błąd, że mój komputer jest za słaby więc gry nie instaluje, a do konta gra się nie dodała. Teraz kiedy mój komputer jest w stanie dać sobie rade z tą grą próbuje wpisać kod, ale nie mogę bo kod został już raz użyty a tylko przypomnę, że gra się do konta nie dodała. A więc co mam zrobić by móc ją zainstalować

Wiadomość 1 z 2 (204 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Kod do simcity

Community Manager (retired)

@Ehadowsky Witaj!

 

W tego typu sytuacji, skontaktuj się proszę z naszym działem pomocy wraz z kodem do gry SimCity, co ułatwi zlokalizowanie Twojej gry. Powodzenia!

 

 

Jak się kontaktować!

 

    • Przez formularz zgłoszeniowy na stronie help.ea.com - Instrukcja
    • Bezpośrednio pod numerem telefonu (+48) 223 970 840 od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 21:00

 

 

 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (218 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Kod do simcity

Community Manager (retired)

@Ehadowsky Witaj!

 

W tego typu sytuacji, skontaktuj się proszę z naszym działem pomocy wraz z kodem do gry SimCity, co ułatwi zlokalizowanie Twojej gry. Powodzenia!

 

 

Jak się kontaktować!

 

    • Przez formularz zgłoszeniowy na stronie help.ea.com - Instrukcja
    • Bezpośrednio pod numerem telefonu (+48) 223 970 840 od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 21:00

 

 

 

Wiadomość 2 z 2 (219 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem