Dot.: HP i Insygnia Śmierci cz.2 - problem z instalacją

autor: TheUniCat2411
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

HP i Insygnia Śmierci cz.2 - problem z instalacją

★★ Novice

Dawno temu kupiłem Harry Potter i Insygnia Śmierci część II. Niedawno chciałem zagrać w nią, jednak gdy próbuję ją pobrać i zainstalować pojawia się komunikat: Origin napotkał poważny błąd i zostanie zamknięty itd. Na Windows 8.1 gra normalnie działała, teraz na Windows 10 kompletnie nie. Ustawienia zgodności nic nie dają. Czy jest jakiś sposób aby tą grę uruchomić? 

Wiadomość 1 z 6 (1 082 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: HP i Insygnia Śmierci cz.2 - problem z instalacją

Community Manager (retired)

@TheUniCat2411 Witaj!

 

Przeniosłem Twój wpis, gdzie znajdziesz jeszcze kilka innych wątków odnośnie pobrania i instalacji starszych tytułów. Na początek zerknij do tego wątku oraz dodatkowo zastosuj obejście poniżej. Mam nadzieję, że zadziała.

 

Dodatkowo:

 

  • Udaj się do folderu instalacji gry (domyślnie: C:\Pliki Programów (x86)\Origin Games) 
  • W katalogu gry powinien znajdować się folder _Installer, gdzie znajdziesz plik o nazwie Touchup
  • Prawy klik na plik Touchup i ustaw go w trybie zgodności z Windows XP SP2 lub Vista (co podziała)
  • Uruchom raz jeszcze Origin i wznów instalację/pobieranie

Jeśli opisany problem nadal będzie występować, prześlij nam proszę zrzut ekranu o błędzie oraz raport DXDIAG do Twojej odpowiedzi. Powodzenia! Fingers crossed

Wiadomość 2 z 6 (1 074 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: HP i Insygnia Śmierci cz.2 - problem z instalacją

★★ Novice

Po pierwsze, zastosowałem wszystkie wskazówki z tamtego wątku i niestety nie pomogło. Po drugie, ponieważ pobieranie się ciągle przerywa ten folder - Origin Games - jest pusty. Dołączam screeny.

Wiadomość 3 z 6 (1 063 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: HP i Insygnia Śmierci cz.2 - problem z instalacją

★★ Novice

I jeszcze dwa.

Wiadomość 4 z 6 (1 061 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: HP i Insygnia Śmierci cz.2 - problem z instalacją

Community Manager (retired)

@TheUniCat2411 Hej!

 

Po pierwsze i najważniejsze Origin musi uruchomić się w starszej wersji a u Ciebie cały czas widać nową. Spróbuj raz jeszcze uruchomić skrót Origin w trybie kompatybilności z np. Vista SP2 albo Windows XP SP3. Origin powinien się przeładować do starszej wersji z której możliwa będzie instalacja i pobranie gry.

 

Starsza wersja powinna wyglądać tak:

 

233242.PNG

 

 

Wyklucz również opcję konfliktu aplikacji Origin np. z antywirusem czy firewall. Mieliśmy zgłoszenia, iż takie programy jak Avast/Avg czy Mcaffe mogą powodować problemy. Frown 

 

 

Wiadomość 5 z 6 (1 053 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: HP i Insygnia Śmierci cz.2 - problem z instalacją

[ Edytowane ]
★★ Novice
Niestety, po zmianie ustawień kompatybilności Origin się nie zmienia.
A z programami nie ma konfliktu.
Wiadomość 6 z 6 (1 047 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem