Dot.: Dragon age 2 Dziedzictwo

autor: cj18d80rw3
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Dragon Age 2 - brakujące dialogi w DLC - rozwiązanie

[ Edytowane ]
★ Novice

Witam, mam problem z dodatkiem dziedzictwo do Dragon age 2, nie mam w nim dialogów, dostałem odpowiedź od EA w sprawie naprawienia  błędu w formie linku do strony z instrukcją jednak jest ona w języku angielskim a dobrze niestety języka nie znam, prosił bym o pomoc w tej sprawie.

Wiadomość 1 z 22 (13 807 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Dragon age 2 Dziedzictwo

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@Wildshadow1991 Hej!

 

Wspomniany problem został rozwiązany i opisany na EN forum, poniżej znajdziesz instrukcję w języku polskim, mam nadzieję, że pomoże z błędem "brzuchomówców" Wink w grze DA 2.

 

Spoiler

Najpierw utwórz nowy folder o nazwie plugins w katalogu Dragon Age II (zwykle Origin Games <Dragon Age II).

 

Następnie należy ponownie pobrać dodatek stąd:

 

https://help.ea.com/pl/help/origin/origin/download-dlc-for-classic-origin-games/#dragonage

 

Po otwarciu spakowanego pliku 7-zip znajdziesz 3 różne foldery: $ [34] lub $ _2_ / $ / $ TEMP PLUGINSDIR

 

Rozpakuj zawartość $ PLUGINSDIR w nowo utworzonym folderze plugins.

 

Następnie otwórz $ [34] lub $ _2_, otwórz Addins, wówczas da2_prc_eye folder

 

Skopiuj wszystko w nim do miejsca zainstalowania gry mianowicie  Origin Games <Dragon Age II <Addins, 

 

Kliknij "Tak na wszystkie", gdy jest pytanie, czy chcesz zmienić swoje foldery.

Wejdź ponownie do gry celem sprawdzenia!

Powodzenia! Fingers crossed

 

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 22 (14 928 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Dragon age 2 Dziedzictwo

Community Manager (retired)

Witaj @Wildshadow1991

 

Na forum postaramy się załatwić sprawę w naszym ojczystym języku Wink

 

Muszę jednak dopytać czy chodzi tutaj o problem z jedynie z głosem postaci (tzn. w tym samym czasie słyszysz muzykę w tle) oraz czy dialogi są poprawnie odtwarzane w podstawowej grze i ewentualnie innych dodatkach do Dragon Age 2, które posiadasz?

Wiadomość 2 z 22 (13 742 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Dragon age 2 Dziedzictwo

★ Novice

Problem jest tylko z dodatkiem dziedzictwo innych dodatków nie posiadam, podstawka działa dobrze, wszystkie inne dźwięki są, muzyka, odgłosy walki itp nawet napisy w trakcie scenek się pojawiają, jedynie postacie nie ruszają ustami i nie ma dźwięku dialogów.

Wiadomość 3 z 22 (13 740 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Dragon age 2 Dziedzictwo

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@Wildshadow1991 Hej!

 

Wspomniany problem został rozwiązany i opisany na EN forum, poniżej znajdziesz instrukcję w języku polskim, mam nadzieję, że pomoże z błędem "brzuchomówców" Wink w grze DA 2.

 

Spoiler

Najpierw utwórz nowy folder o nazwie plugins w katalogu Dragon Age II (zwykle Origin Games <Dragon Age II).

 

Następnie należy ponownie pobrać dodatek stąd:

 

https://help.ea.com/pl/help/origin/origin/download-dlc-for-classic-origin-games/#dragonage

 

Po otwarciu spakowanego pliku 7-zip znajdziesz 3 różne foldery: $ [34] lub $ _2_ / $ / $ TEMP PLUGINSDIR

 

Rozpakuj zawartość $ PLUGINSDIR w nowo utworzonym folderze plugins.

 

Następnie otwórz $ [34] lub $ _2_, otwórz Addins, wówczas da2_prc_eye folder

 

Skopiuj wszystko w nim do miejsca zainstalowania gry mianowicie  Origin Games <Dragon Age II <Addins, 

 

Kliknij "Tak na wszystkie", gdy jest pytanie, czy chcesz zmienić swoje foldery.

Wejdź ponownie do gry celem sprawdzenia!

Powodzenia! Fingers crossed

 

Wiadomość 4 z 22 (14 929 wyświetleń)

Dot.: Dragon age 2 Dziedzictwo

★ Novice

Po ściągnięciu spolszczenia i próby wypakowania wyskakuje napis, proszę za instalować grę Dragon Age 2 x)... chociaż gra jest zainstalowana, chyba nie jest mi dane w to zagrać hehe...

Wiadomość 5 z 22 (13 720 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Dragon age 2 Dziedzictwo

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Nic podobnego , zagrasz zagrasz Standard smile

 

1.Pobierz program -  7Zip , programem WinRar nic tu nie zdziałamy.

2.Pobierz dodatek/dodatki ze strony https://help.ea.com/pl/help/origin/origin/download-dlc-for-classic-origin-games/#dragonage

3.Gdy się pobiorą , prawy przycisk myszy 7Zip --> otwórz archiwum ---> zaznaczasz pliki i wypakowujesz w folderze Origin Games/ Dragon Age 2 / addins , utwórz także nowy folder plugins tam tylko raz wypakowujesz pliki z folderu $PLUGINS , nie musisz tego robić dla każdego dodatku wystarczy raz

4.Gdy wszystko zrobisz dobrze program zapyta o zamianę plików w folderach , klikasz "tak na wszystkie" i w ten sposób naprawiasz "zepsute" pliki. Jeśli nie pojawia Ci się komunikat o podmianie plików to robisz coś źle.

5, Jeśli zrobisz wszystko tak jak trzeba możesz cieszyć się grą Standard smile

Wiadomość 6 z 22 (13 633 wyświetleń)

Dot.: Dragon age 2 Dziedzictwo

★★★ Newbie

Chciałem odświeżyć trochę temat. Stronka, do której link podajecie już nie działa. Czy jest jakieś inne rozwiązanie tego problemu? aktualnie chyba tylko przez origin można pobrać te dlc

Wiadomość 7 z 22 (13 255 wyświetleń)

Dot.: Dragon age 2 Dziedzictwo

★★ Novice
Tylko że te pobierane z Origin są niepełne. Brakuje plików audio i animacji
Wiadomość 8 z 22 (13 223 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Dragon age 2 Dziedzictwo - brakujące dialogi

[ Edytowane ]
★ Novice

również mam ten sam problem. miło byłoby dostać jakieś zaktualizowane rozwiązanie. zwłaszcza, że to samo tyczy się dodatku 'Znak zabójcy' czy 'Książę na wygnaniu'.

Wiadomość 9 z 22 (13 065 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Dragon age 2 Dziedzictwo - brakujące dialogi

Community Manager (retired)

Cześć @szucha_skill @kisoyu25

 

Pliki, które można było pobrać wcześniej bezpośrednio ze strony Social Bioware, znajdzie teraz na EA Help pod tym adresem:

https://help.ea.com/pl/help/origin/origin/download-dlc-for-classic-origin-games/#dragonage

 

Pozdrawiam!

 

 

Wiadomość 10 z 22 (13 041 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem