Dot.: Problem with launtching Simcity 5, Problem z odpaleniem simscity 5

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Problem with launtching Simcity 5, Problem z odpaleniem simscity 5

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@simawysocki2004 Witaj!

 

Komunikat przedstawiony na zrzutach o języku ma dwojakie podłoże.

 

  • Pierwsza opcja, jeśli miałeś wcześniej wersje demo albo trial Simcity w języku polskim i teraz aktywowałeś klucz niekoniecznie z wersją PL, to pojawiać się może taki właśnie komunikat. Nie wiem co masz na myśli przez resetowanie gry ale najlepszą opcją będzie odinstalowanie i usunięcie pozostałości po grze Simcity z Twojego komputera. Pomocne będzie użycie aplikacji CCleaner.  

    Spróbuj jeszcze po deinstalacji ustawić język aplikacji Origin na EN

  • Druga opcja, którą możesz sprawdzić to problem samej aktualizacji gry, na tę przypadłość polecam artykuł na naszej stronie pomocy.

Powodzenia! Fingers crossed

Wiadomość 2 z 2 (111 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Problem with launtching Simcity 5, Problem z odpaleniem simscity 5

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

To day i bought Simcity 5 by activction code and i downlad. But always when im launtching sim city i ve got alert  (i translate it cause i have got polisch version of this game) "error with a comunication with Origin. Check, is Origin online." Some times i ve got alert "Used code of Simcity cant operate witch current used languege. You can get details in customer service"

 

Dzisiaj kupiłem (przez kod aktywacyjny) simcity, pobrałem a tu nagle jak je odpalałem wyskoczyl alert (w załączniku) i taki oto alert robi się za każdym razem (resetowałem komputer, simcity i origina wiele razy) co mam zrobić?

 

 

Wiadomość 1 z 2 (120 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem