Błąd aplikacji Origin podczas pobierania - Medal of Honor Airborne

autor: MajinBongo
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Błąd aplikacji Origin podczas pobierania - Medal of Honor Airborne

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam.

Zakupiłem grę Medal of Honor Airborne. Przy próbie ściągnięcia (po wybraniu dysku i języka instalacji) aplikacja Origin przestaje działać i zamyka swój proces. Po kilku sekundach pyta jeszcze czy chcę wysłać raport o krytycznym błędzie i uruchomić ponownie aplikację. Bez znaczenia jaki dysk czy język wybiorę, Origin zawszę się wyłącza. Posiadam Windows 10 64x, aktualne sterowniki oraz wystarczająco miejsca. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam 

Wiadomość 1 z 3 (599 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Błąd aplikacji Origin podczas pobierania

Community Manager (retired)

@MajinBongo @Grochu23 Witajcie

 

Wspomniany błąd pobierania możecie rozwiązać stosując kroki z tego wątku, gdzie podobny błąd wyświetlał się przy innej starszej produkcji.  Powodzenia! Fingers crossed

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 3 (611 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Błąd aplikacji Origin podczas pobierania

★★★ Newbie

Mam to samo, tylko że z grą "Medal of Honor" (2010). Wszystkie inne normalnie jakie mam pobiera, tej tylko nie chce. Mam Win 7 x64

Wiadomość 2 z 3 (542 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd aplikacji Origin podczas pobierania

Community Manager (retired)

@MajinBongo @Grochu23 Witajcie

 

Wspomniany błąd pobierania możecie rozwiązać stosując kroki z tego wątku, gdzie podobny błąd wyświetlał się przy innej starszej produkcji.  Powodzenia! Fingers crossed

Wiadomość 3 z 3 (612 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem