Dot.: Black and white on Origin

autor: Buli_Piotr
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Black and white on Origin

★★★★★ Newbie

Witam, 

swoje pytanie kieruję bezpośrednio do EA, mianowicie: Poszukuję już od jakiegoś czasu niesamowitej gry jaką jest gra Black and White z 2001 roku. Firma EA była  wydawcą tej niesamowitej gry, a firma Cenega Polskim dystrybutorem. Firma cenega odesłała mnie do Państwa.

Czy istnieje możliwość nabycia u Państwa, kopii właśnie Black and White w wersji Polskiej, albo w wersji angielskiej.  

 

Pozdrawiam 

Piotr

Wiadomość 1 z 3 (324 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Black and white on Origin

Community Manager (retired)

Witaj @Buli_Piotr

 

Obawiam się, że pomimo tego, że rzeczywiście byliśmy oryginalnym wydawcą gry w 2001 roku, niestety na ten moment nie posiadamy jej w naszym sklepie. Czasem takie klasyki, jak właśnie Black and White, pojawiają się w ramach specjalnego prezentu na Origin, jednak nie udało mi się zdobyć informacji czy ta gra w ogóle pojawi się na naszej platformie dystrybucyjnej w najbliższym czasie Frown

 

Pozdrawiam!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (350 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Black and white on Origin

Community Manager (retired)

Witaj @Buli_Piotr

 

Obawiam się, że pomimo tego, że rzeczywiście byliśmy oryginalnym wydawcą gry w 2001 roku, niestety na ten moment nie posiadamy jej w naszym sklepie. Czasem takie klasyki, jak właśnie Black and White, pojawiają się w ramach specjalnego prezentu na Origin, jednak nie udało mi się zdobyć informacji czy ta gra w ogóle pojawi się na naszej platformie dystrybucyjnej w najbliższym czasie Frown

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 2 z 3 (351 wyświetleń)

Dot.: Black and white on Origin

★★★★★ Newbie

Szkoda, miałem nadzieję, że gdzieś w swoich zasobach EA, zechce wypalić płytę i przesłać. Ale dziękuję za informację. Na pewno baczniej będę obserwował ofertę EA. 

 

Pozdrawiam

Wiadomość 3 z 3 (316 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem