Bejeweled Stars - błąd w oknie prezentów

autor: aneta501
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Bejeweled Stars - błąd w oknie prezentów

★★ Novice

Mam problem w Bejeweled Stars. Gram na fb na komputerze. Mam błąd w oknie odbierania prezentów (nie mogę ich odebrać) i próśb znajomych (nie mam możliwości na odpowiedź) - zdjęcia w zał. Zwracałam się już o pomoc do do EA. W zgłoszeniu wyraźnie napisałam, że gram na kompie, a problem powtarza się na kilku komputerach i wszystkich przeglądarkach. W kolejnych odpowiedziach dostałam taką oto pomoc:

1. Najpierw odesłano mnie do artykułów dotyczących gier na androidzie i IOS......

2. Później do artykułu odnośnie czyszczenia pamięci podręcznej...

3. A na końcu poproszono o usunięcie i ponowne dodanie gry (a było to moim pierwszym krokiem po pojawieniu się błędu sporo przed próbą znalezienia wsparcia ze strony pomocy EA.... :/ ) a jeśli to miałoby nie pomóc to poproszono mnie o zgłoszenie się na to forum co niniejszym czynię...

 

Proszę o pomoc.

Aneta

 

Wiadomość 1 z 6 (516 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Bejeweled Stars - błąd w oknie prezentów

★★ Novice

Po miesięcznym oczekiwaniu wszystko wróciło do normy.

Dziękuję i pozdrawiam

Zobacz w watku

Wiadomość 5 z 6 (464 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Bejeweled Stars - błąd w oknie prezentów

★★ Novice

Nikt nic? To proszę mnie chociaż skierować gdzie mam się udać po pomoc, aby móc korzystać ze wszystkich możliwości gry jak należy.

 

Aneta

Wiadomość 2 z 6 (498 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Bejeweled Stars - błąd w oknie prezentów

Community Manager (retired)

Witaj @aneta501

 

Najmocniej przepraszam, jeśli odczułaś brak zainteresowania Twoim problem Frown Odpowiednie zapytanie zostało już wysłane do ekspertów od gry Bejeweled Stars. Jak tylko dostanę odpowiedź, natychmiast ją tutaj zamieszczę. Prosiłabym tylko o jeszcze odrobinę cierpliwości.

Wiadomość 3 z 6 (491 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Bejeweled Stars - błąd w oknie prezentów

★★ Novice

Dziękuję za info Standard smile Czekam więc cierpliwe.

 

Aneta

Wiadomość 4 z 6 (486 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Bejeweled Stars - błąd w oknie prezentów

★★ Novice

Po miesięcznym oczekiwaniu wszystko wróciło do normy.

Dziękuję i pozdrawiam

Wiadomość 5 z 6 (465 wyświetleń)

Dot.: Bejeweled Stars - błąd w oknie prezentów

Community Manager (retired)

@aneta501

 

Super! Dzięki za potwierdzenie i wybacz, że zajęło to aż tyle czasu. Jednak potrzebna była interwencja "z góry" (czyt. deweloperów) w formie drobnej aktualizacji, aby naprawić problem Wizard

 

Pozdrawiam Standard smile

Wiadomość 6 z 6 (436 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem