Dot.: mass effect andromeda [PC] wymagania?

autor: EA_Ataashi
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

mass effect andromeda [PC] wymagania?

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam.Można by było się dowiedzieć jakie wymagania sprzętowe będzie miał MassEffect Andromeda ?

 

 

edit: poprawiony temat wpisu dający większą widoczność na forum

Wiadomość 1 z 5 (314 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: mass effect andromeda [PC] wymagania?

Community Manager (retired)

Cześć @wasil6969

 

Dobre wieści! Na platformie Origin właśnie ujawniono minimalne wymagania do gry Mass Effect Andromeda! Pomyślałam, że będziesz tym zainteresowany Wink

 

Pozdrawiam! Star

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 5 (299 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Re: maass effect

EA Community Manager

Hello @wasil6969,

 

I will answer your post in English for now and move it once the Polish Forums are officially available.

 

The official system requirements for Mass Effect Andromeda are not available yet, but as soon as they are, you will be able to find them in the product description in the Origin Store. Make sure to check out the Mass Effect Website as well to watch the newest trailers.

Wiadomość 2 z 5 (309 wyświetleń)

Dot.: mass effect andromeda [PC] wymagania?

Community Manager (retired)

@wasil6969 Witaj na naszym polskim forum Answers HQ. Twoje pytanie zagubiło się w galaktyce Answers HQ dlatego nasz najlepszy pilot EA_Joker  doprowadził Cię we właściwe miejsce.

 

W nawiązaniu do Twojego pytania sam czekam na informację czy mój komputer sprosta ogromie Andromedy jednak na chwilę obecną nie mamy jeszcze podanych oficjalnych wymagań co do gry Mass Effect Andromeda.

 

Jeśli takowe się pojawią umieścimy stosowny wpis na naszym forum dla innych zdobywców galaktyki!

 

Najlepszą opcją jak już EA_Joker wspomniał jest śledzenie oficjalnych kanałów jak i strony sklepu Origin:

 

Jeśli chcesz być wtajemniczony na bieżąco o nowościach i wydarzeniach subskrybuj na oficjalnej stronie .... Ja już się zapisałem do inicjatywy Andromeda :eahigh_file:

 

Wiadomość 3 z 5 (300 wyświetleń)

Dot.: mass effect andromeda [PC] wymagania?

Community Manager (retired)

Cześć @wasil6969

 

Dobre wieści! Na platformie Origin właśnie ujawniono minimalne wymagania do gry Mass Effect Andromeda! Pomyślałam, że będziesz tym zainteresowany Wink

 

Pozdrawiam! Star

Wiadomość 4 z 5 (300 wyświetleń)

Dot.: mass effect andromeda [PC] wymagania?

★★★ Pro

Zastanawiam się jak długo będę oglądał pierwszy głaz hehe Przeczuwam, że nie raz i nie dwa przyjdzie mi się zachwycać pięknymi krajobrazami galaktyki Andromeda. 

 

PS @EA_Ataashi śmiało możesz akceptować rozwiązanie tej sprawy jako Twój ostatni komentarz.

 

Pozdrawiam,

Sebastian

Wiadomość 5 z 5 (245 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem