chce dac kuzynowi karty w fut, jak to zrobic ?

autor: Frangles_PL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

chce dac kuzynowi karty w fut, jak to zrobic ?

★★★ Newbie

Siema, szukalem w necie odpowiedzi i albo ich nie ma albo srednio mi idzie z szukaniem wiec pisze tutaj. Sprawa wyglada tak, chcialem mlodszemu kuzynowi dac to co zarobilem w fut bo ja juz nie gram gdyz chce zaoszczedzic troche nerwow, a i tak juz z dnia na dzien coraz mniej czasu mam na gre. Jemu ciezko idzie z zarabianiem coinsow bo ma 18k i dwa srednie sklady (ma 14lat). Chcialem mu dac wszystkie karty ew jakies najdrozsze bo mi juz nie beda potrzebne a szkoda zeby sie marnowaly bo mlody codziennie gra sezony i tkwi w 5 lidze.  Oczywiscie nie biore za to zadnych pieniedzy tylko chce mu to oddac za darmo zeby sie nacieszyl. Teraz pytanie jak to zrobic ? czy to jest "legalne" i czy nie dostanie za to bana ? Jesli cos poknocilem w pytaniu to sory ale jestem zmeczony po pracy.

Wiadomość 1 z 2 (2 658 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: chce dac kuzynowi karty w fut, jak to zrobic ?

Community Manager (retired)

Witaj @Frangles_PL

 

Rozumiem, że absolutnie nie masz złych intencji i chcesz jedynie pomóc młodszemu kuzynowi, skoro Ty sam już tak często nie zaglądasz do FIFA Ultimate Team, jednak obawiam się, że system gry ogólnie nie przewiduje wyjątków od reguły Frown Poprzez "regułę" mam na myśli podstawową zasadę, że zawartość FUT jest oczkiem w głowie każdego gracza, dlatego jeśli ktoś zbywa się dobrych kart (bez względu na przyczynę), może to wzbudzić nasze podejrzenia.

 

Niestety nie mogę Cię zapewnić czy wykonanie określonych akcji będzie się wiązało z jakimiś sankcjami nałożonymi na konto Twoje lub Twojego kuzyna - takie zapytanie należałoby skierować bezpośrednio do zespołu, który zajmuje się takimi sprawami. Możesz śmiało napisać do nich na adres: lets_talk@ea.com

 

Mam nadzieję, że jednak będą mieć dla Ciebie dobre wieści.

 

Pozdrawiam!

 

 

Wiadomość 2 z 2 (2 631 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA