Dot.: Zbiór osób do mojej nowej produkcji

autor: KapitanCzarny268
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zbiór osób do mojej nowej produkcji

★★ Guide

Witam wszystkich! W poczekaniu na naprawę pewnego błędu, chciałbym się dowiedzieć czy mogę tutaj zebrać graczy do mojego filmu który jest w produkcji.

Jeżeli nie proszę o jak najszybsze odpisanie ew. przeniesienie mojego tematu do innego działu (Ja niestety nie umiałem innego znaleźć).

Wiadomość 1 z 7 (602 wyświetleń)

Dot.: Zbiór osób do mojej nowej produkcji

[ Edytowane ]

Witam

 

Tutaj raczej ludzie przychodzą po poradę niż po wspólne granie czy tym podobne sprawy Standard smile 

 

A też nie napisałeś do jakiej gry szukasz ludzi, czego tyczy się twój film itp jeśli chodzi ci o BF 1, 2, 3 czy 4 bardziej prawdopodobne że ludzi prędzej znajdziesz na OFICJALNYM FORUM  i tam też polecam napisać. 

Wiadomość 2 z 7 (597 wyświetleń)

Dot.: Zbiór osób do mojej nowej produkcji

[ Edytowane ]
★★ Guide
Otóż chciałbym zebrać ludzi by stworzyć wspólnie zwiastun do BF1 oparty na tych jakie robią DICE. Co do pisania na oficjalnym forum Battlefield'a już to zrobiłem lecz jest tam bardzo mała reakcja graczy na mój wpis. 😞
Wiadomość 3 z 7 (592 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zbiór osób do mojej nowej produkcji

Hej.

Jeśli nie przeszkadza Ci korzystanie z języka angielskiego, sugeruję zajrzeć na serwer Discord EA Gaming. Znajdziesz tam wielu twórców świetnych filmów oraz zdjęć, zrobionych za pomocą narzędzi Cinematic.

Wiadomość 4 z 7 (571 wyświetleń)

Dot.: Zbiór osób do mojej nowej produkcji

[ Edytowane ]
★★ Guide
Witaj! Dzięki za odpowiedź, lecz ja szukam polaków do swych filmów i póki co ciężko mi to idzie. :/
Wiadomość 5 z 7 (569 wyświetleń)

Dot.: Zbiór osób do mojej nowej produkcji

★★ Novice

A więcej informacji bo chyba mógłbym się zgłosić :D

Wiadomość 6 z 7 (503 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zbiór osób do mojej nowej produkcji

★★ Guide

Mam w planie nagrać różnego rodzaju zwiastuny filmy ale o filmach raczej muszę pomyślec w innym czasie gdy będę miał więcej ludzi ale ogólnie to potrzebny jest TS3 i gra BF1 😀

Wiadomość 7 z 7 (495 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem